Mustela Sun, krem ochronny dla noworodków SPF 50, 50 ml
62.83 zł

Mustela Sun, krem ochronny dla noworodków SPF 50, 50 ml

Mustela Sun, krem ochronny dla noworodków SPF 50, 50 ml
Ostatnia cena produktu
62.83 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Krem do ochrony skóry twarzy i ciała noworodków, niemowląt i dzieci w każdych warunkach słonecznych.
Szczególnie polecany dla noworodków i niemowląt przy pierwszym kontakcie ze słońcem.

Skóra jako narząd ma specyficzną „pamięć” i szkody spowodowane przez słońce w okresie dzieciństwa są nieodwracalne, kumulują się objawiając w późniejszym okresie dorosłości. Przed osiągnięciem wieku 18 lat skóra absorbuje 50% promieniowania słonecznego, jakie przyjmie w ciągu całego życia i dlatego w tym okresie potrzeba jej szczególnej ochrony.

Kosmetyki Mustela SUN chronią skórę na dwa sposoby:

  1. Zewnętrzna ochrona, dzięki naturalnym filtrom pochłaniającym szerokie spektrum promieniowania ( Ir- podczerwień / fale długie i krótkie UVA / UVB.), złożonych z nowej generacji mineralnego ekranu słonecznego. ( Dwutlenek Tytanu i Tlenek Cynku). Ekran ten odbija promienie słoneczne blokując ich przenikanie
  2. Ochrona wewnątrzkomórkowa: Unikalna kombinacja Soli Cynku i Witaminy E w połączeniu z naturalnymi aktywnymi składnikami ( Aloe Vera i Fitosteroli Sojowych) wzmacnia:
  • naturalne mechanizmy obronne skóry takie jak Białko P53 (integralności komórkowej) i komórki Langerhansa ( uwolnienia komórek)
  • neutralizację wolnych rodników, które powodują przedwczesne starzenie się skóry.

 

  • Wodoodporne i światłotrwałe ( nie tracą swych właściwości podczas długotrwałego naświetlania promieniami słonecznymi).
  • Hypoalergiczne – przebadane, aby zminimalizować wystąpienie reakcji alergicznych.
  • Testowane pod kontrolą dermatologiczną,
  • Mogą być stosowane przez osoby z atopowym zapaleniem skóry.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 951 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h