Pogodyne, tabletki, 6 szt.
7.49 zł

Pogodyne, tabletki, 6 szt.

Pogodyne, tabletki, 6 szt.
Ostatnia cena produktu
7.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Suplement diety uzupełniający dietę w kofeinę oraz ekstrakt z korzenia eleuterokoka, ziela melisy, korzenia różeńca górskiego, wysuszonych zielonych pędów owsa i korzenia imbiru.

Składniki

Jedna tabletka zawiera: 100 mg ekstr. z korzenia eleuterokoka (Eleutherococcus sentlcosus); 100 mg ekstr. z ziela melisy (Melissa officinalis); 50 mg ekstr. z wysuszonych, zielonych pędów owsa (Avena satlva); 60 mg ekstr. z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea); 50 mg ekstr. z korzenia imbiru (Zingiber officinalis); 40 mg kofeiny (Coffeinum purum).


Maksymalna zalecana porcja dzienna zawiera:
300 mg ekstr. z korzenia eleuterokoka (Eleutherococcus sentlcosus); 300 mg ekstr. z ziela melisy (Melissa officinalis); 150 mg ekstr. z wysuszonych, zielonych pędów owsa (Avena sativa); 180 mg ekstr. z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea); 150 mg ekstr. z korzenia imbiru (Zingiber officinalis); 120 mg kofeiny (Coffeinum purum).

ilość kofeiny zawarta w jednej tabletce odpowiada połowie filiżanki kawy lub filiżance mocnej herbaty.

Właściwości składników

POGODYNE stosuje się w okresie niepożądanego spadku aktywności w ciągu dnia.
Preparat oparty jest o naturalne wyciągi roślinne pomagające utrzymać prawidłowe funkcje psychologiczne, dobre samopoczucie oraz fizyczną i psychiczną wydolność organizmu.
Ekstrakt z ziela melisy pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji I psychologicznych, natomiast ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego przyczynia się do zachowania dobrego samopoczucia oraz  wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu I odpornościowego.
Zawarty w suplemencie diety ekstrakt z korzenia różeńca górskiego pomaga w utrzymaniu fizycznej wydolności organizmu a kofeina przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Suplement diety uzupełniający dietę w kofeinę oraz substancje czynne ekstraktu z korzenia eleuterokoka, ziela melisy, korzenia różeńca górskiego, wysuszonych zielonych pędów owsa i korzenia imbiru.

Zalecane dzienne spożycie

Przyjmować od 1 do 3 tabletek dziennie.
Osoby zażywające suplement diety po raz pierwszy mogą początkowo zastosować 1/2 tabletki.
Nie przekraczać 3 tabletek w ciągu doby oraz nie przyjmować więcej niż 2 tabletki jednorazowo.
W celu uniknięcia kłopotów z zaśnięciem, nie przyjmować w drugiej połowie dnia.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki.
  • Nie jest wskazane przyjmowanie preparatu w czasie ciąży i karmienia piersią.
  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
  • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

PHARMACY LABORATORIES
Wisełki 57
04-830 Warszawa
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Sposób aplikacji
Główny składnik

Pogodyne - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt z melisy ekstrakt z żeń-szenia syberyjskiego ekstrakt różeńca górskiego ekstrakt z pędów owsa ekstrakt z korzenia imbiru kofeina

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wpływające korzystnie na samopoczucie

Wskazania:

Suplementacja diety w składniki korzystnie wpływające na samopoczucie.

Dawkowanie:

Doustnie. W przypadku pogorszenia samopoczucia przyjąć 1 tabletkę. W odstępie 30 minut w przypadku odczucia zbyt słabego działania preparatu można przyjąć następną 1 tabletkę. Osoby zażywające preparat po raz pierwszy powinny zastosować początkowo 1/2 tabletki. Nie przekraczać dawki 3 tabletek w ciągu doby i nie stosować więcej niż 2 tabletki jednorazowo. W codziennym stosowaniu zalecane jest przyjmowanie 1 tabletki dziennie w godzinach porannych. Uwaga! Nie stosować przed snem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, nadciśnienie tętnicze. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.