Magnez, tabletki musujące, smak jeżynowy, 20 szt
4.49 zł

Magnez, tabletki musujące, smak jeżynowy, 20 szt

Magnez, tabletki musujące, smak jeżynowy, 20 szt
Ostatnia cena produktu
4.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Tabletki musujące o smaku jezynowym stanowiące uzupełnienie codziennej diety w magnez.

Składniki

Regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu, substancja wypełniająca: sorbitol, węglan magnezu, aromaty: substancje słodzące; acesulfam K, aspartam, substancja wiążąca, poliwinylopirolidon; proszek truskawkowy, (0,1%); barwniki: E122,E104; substancja do stosowania na powierzchnię: stearynian magnezu.

Zawartość magnezu w jednej tabletce - 100mg

Właściwości składników

Regularna suplementacja magnezu korzystnie wpływa na pracę układu nerwowego, zapobiega skurczom i osłabieniu mięśni oraz zwiększa odporność na stres. Zawarta w jednej tabletce dawka 100 mg magnezu uzupełnia dietę w ten pierwiastek,

Magnez jest polecany osobom narażonym na niedobory magnezu, wywołane stresem czy niewłaściwą dietą.

Zalecane dzienne spożycie

Rozpuscić jedna tabletkę w szklance (200ml) chłodnej wody.
Zaleca się spożywać 1 tabletkę dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Zawiera źródło fenyloalaniny. Produkt może zawierać sladowe ilość laktozy (z  mleka). Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie  przekraczać zalecanej dziennej dawki produktu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

POLSKI LEK
Chopina 10
34-100 Wadowice

Magnez (tabletki musujące) - zastosowanie i działanie

Skład:

węglan magnezu

Postać:

tabletki musujące

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w magnez

Wskazania:

Suplement diety. Preparat polecany w okresach wytężonej pracy fizycznej i psychicznej, w stanach zmęczenia i rozdrażnienia, zaburzeniach koncentracji i snu, w drganiu powiek i w skurczach mięśni.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletkę dziennie. Tabletkę rozpuścić w szklance (200ml) chłodnej wody.   Uwaga! Preparat zawiera źródło fenyloalaniny.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.