Dyduś, butelka plastikowa bez bisfenolu z silikonowym smoczkiem, B830, 300 ml, 1 szt
3.86 zł

Dyduś, butelka plastikowa bez bisfenolu z silikonowym smoczkiem, B830, 300 ml, 1 szt

Dyduś, butelka plastikowa bez bisfenolu z silikonowym smoczkiem, B830, 300 ml, 1 szt
Ostatnia cena produktu
3.86 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Karmienie piersią jest dla niemowląt najlepsze, ale czasem potrzebne jest zastępstwo lub uzupełnienie. Butelki do karmienia Dyduś pomogą Ci zadbać o zdrowie fizyczne dziecka umożliwiając prawidłowe karmienie. Butelki Dyduś B 830 wykonane są ze szczególnie bezpiecznego tworzywa nie zawierającego bisfenolu A i dlatego pokarm można w nich przechowywać długo.

Stosowanie produktu

Przed pierwszym użyciem wszystkie części butelki należy dokładnie umyć i wysterylizować przez gotowanie (2-5 minut). Następnie wytrzeć wszystkie części do sucha. Po każdym karmieniu należy usunąć resztki pokarmu, a następnie wszystkie części wymyć i wypłukać. Przechowywać w suchym miejscu pod przykryciem.

Uwagi i środki ostrożności

Smoczek należy sprawdzać przed każdym karmieniem. Smoczek pęknięty lub klejący sie należy natychmiast wymienić. Nigdy nie używać smoczka do butelki jako smoczka do uspokajania. Smoczek należy wymieniać co 4-6 tygodni. Nie podgrzewać butelki z pokarmem w kuchence mikrofalowej. Gorące części oraz pokarm mogą oparzyć dziecku usta i przełyk. Ciągłe i przedłużone ssanie płynów może powodować próchnicę. Zawsze sprawdzać temperaturę pokarmu przed karmieniem.
Nie zostawiać dziecka bez nadzoru podczas karmienia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h