Dyduś, smoczek, gryzak silikonowy, 6-18m, 1 szt
2.59 zł

Dyduś, smoczek, gryzak silikonowy, 6-18m, 1 szt

Dyduś, smoczek, gryzak silikonowy, 6-18m, 1 szt
Ostatnia cena produktu
2.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Stosowanie produktu

Przed pierwszym użyciem smoczek należy dokładnie umyć w gorącej wodzie z dodatkiem łagodnego środka myjącego, a następnie wysterylizować poprzez gotowanie przez maksimum 5 minut. Po sterylizacji dokładnie osuszyć, po ostygnięciu wycisnąć pozostałą w smoczku wodę. Przed każdym następnym użyciem dokładnie umyć.

Uwagi i środki ostrożności

Uwaga! Kolor produktu może odbiegać od zaprezentowanego na zdjęciu.
Dobór koloru metodą losową.

Nie wystawiać smoczka na światło słoneczne. Nie sterylizować dłużej niż zalecono. Sprawdzać smoczek przed każdym użyciem zwłaszcza, gdy dziecko ząbkuje. Uszkodzony, pęknięty lub lepiący się należy wymienić. Nigdy nie przywiązywać do smoczka tasiemek ani sznurków, które mogą spowodować uduszenie. Nie zanurzać smoczka w słodkich substancjach ani lekach, które mogą spowodować próchnicę zębów. Zaleca się wymianę smoczka co 1-2 miesiące.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h