HyalDiet, płyn, 10 ml, 14 fiolek
63.49 zł

HyalDiet, płyn, 10 ml, 14 fiolek

HyalDiet, płyn, 10 ml, 14 fiolek
Ostatnia cena produktu
63.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Suplement diety będący kompozycją kwasu hialuronowego, ekstraktu z imbiru i dzikiej róży. Stanowi uzupełnienie codziennej diety w składniki służące ochronie i wzmocnieniu stawów.

Składniki

Woda, fruktoza, ekstrakt z dzikiej róży, kwas hialuronowy, kwas cytrynowy - regulator kwasowości, ekstrakt z imbiru, sorbinian potasu - substancja konserwująca, guma ksantanowa - stabilizator.

2 fiolki (2x10 ml):
kwas hialuronowy 80 mg
ekstrakt z imbiru 70 mg
ekstrakt z dzikiej róży 240 mg.

Właściwości składników

Wspomaga mobilność stawów, podnosi jakość mazi stawowej, wzmacniając tym samym stan stawów, wywiera korzystny wpływ na układ ruchu i funkcjonowanie stawów, łagodzi dolegliwości zwyrodnienia stawów.

Zalecane dzienne spożycie

Zaleca się stosowanie 2 fiolki dziennie - jedną rano, drugą wieczorem - rozpuszczone w szklance wody.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

VITADIET
Dostawcza 12
93-231 Łódź

HyalDiet - zastosowanie i działanie

Skład:

kwas hialuronowy ekstrakt z dzikiej róży ekstrakt z imbiru

Postać:

płyn

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składnik poprawiające sprawność stawów

Wskazania:

Suplement diety. W profilaktyce i regeneracji chrząstek stawowych. Preparat polecany m.in. dla osób aktywnych fizycznie, uprawiających sport rekreacyjnie i/lub wyczynowo, po kontuzjach stawów oraz osób wieku starszym.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 fiolki dziennie. Zaleca się przyjmowanie jednej fiolki rano, drugiej wieczorem. Przed otwarciem fiolkę należy wstrząsnąć. Preparat przyjmować po rozpuszczeniu w szklance wody.   Osobom aktywnie fizycznym i uprawiającym sport rekreacyjnie zaleca się stosowanie preparatu profilaktycznie przez okres 1-2 tygodni, a następnie powtarzać stosowanie preparatu w okresach zwiększonej aktywności fizycznej. Osobom uprawiającym sport wyczynowo oraz osobom w wieku starszym zaleca się stosowanie preparatu przez okres co najmniej 2 tygodni.   Aby działanie preparaty było długotrwałe, zaleca się zażywać go przez dłuższy okres czasu.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.