Zestaw, Glukozamina Ambio, tabletki, 60 szt + pojemnik na leki
13.52 zł

Zestaw, Glukozamina Ambio, tabletki, 60 szt + pojemnik na leki

Zestaw, Glukozamina Ambio, tabletki, 60  szt + pojemnik na leki
Ostatnia cena produktu
13.52 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Profilaktycznie stosowana zmniejsza ryzyko występowania artretyzmu i zwyrodnienia stawów. Jak się uważa, niedobór tej substancji jest głównym czynnikiem wyzwalającym początek problemów kostno-stawowych

Składniki

Maksymalna porcja dzienna zawiera - siarczan glukozaminy 1000 mg, witamina C 60 mg (*100%), substancje pomocnicze.

* procent realizacji zalecanego dziennego spożycia.

Właściwości składników

Siarczan glukozaminy zawarty w Ambio może więc przeciwdziałać niekorzystnym zmianom w obrębie narządu ruchu, pojawiającym się wraz z wiekiem. Witamina C współdziała w biosyntezie kolagenu, przyspiesza proces gojenia się ran i zrastania kości oraz pełni rolę antyutleniacza i chroni chrząstkę przed zwyrodnienieniami.

Glukozamina szczególnie polecana jest osobom:

  • w starszym wieku,
  • intensywnie ćwiczącym,
  • odczuwającym dyskomfort i bóle spowodowane nieprawidłowym funkcjonowaniem stawów.Produkcja glukozaminy przez organizm zmniejsza się z wiekiem, w efekcie czego chrząstki tracą swoją elastyczność i zdolność do amortyzacji wstrząsów. Glukozamina jest naturalną substancją pobudzającą odbudowę chrząstki stawowej, wpływającą na sprawniejsze funkcjonowanie stawów i zmniejszenie dolegliwości bólowych.

Zalecane dzienne spożycie

Przyjmować 2 tabletki dwa razy na dobę przez 6 tygodni. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania kontynuować stosowanie produktu w dawce 1 do 2 tabletek dziennie do 12 tygodni. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

www.ambio.pl.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

LAB.GALENOWE
Spółdzielcza 25a
11-001 Dywity

Glukozamina Ambio - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina C (kwas askorbinowy) siarczan glukozaminy

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna sportowa Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składnik poprawiające sprawność stawów

Wskazania:

Uzupełnienie diety w glukozaminę i witaminę C.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 tabletki 2 razy dziennie przez 6 tygodni. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania kontynuować stosowanie produktu w dawce 1 do 2 tabletek dziennie do 12 tygodni. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.