Aromik, żel aromatyczny, 50 g
8.99 zł

Aromik, żel aromatyczny, 50 g

Aromik, żel aromatyczny, 50 g
Ostatnia cena produktu
8.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Żel aromatyczny posiadający właściwości rozgrzewająco-odświeżajaco-relaksujące.

Skład według INCI

Carbomer, eucalyptus globulus oil, citrus medica limonum oil, lavandula officinalis oil, tinctura arnica, propylparaben, bronopol, menthol.

Właściwości

Nałożony na klatkę piersiową lub u nasady nosa powoduje uczucie świeżości i lekkiego oddechu - udrożnienia. Ponadto posiada właściwości rozgrzewające, może być wykorzystany do masażu, a także przy przeziębieniach i przemarznięciach. Olejek lawendowy zawarty w żelu daje działanie relaksacyjne. Można nakładać cienką warstwę żelu na skórę skroni, łagodząc w ten sposób uczucie zmęczenia i znużenia. Posiada właściwości oczyszczające i pielęgnujące.

Przeznaczenie

Bóle mięśniowe, po wysiłku fizycznym, wzmożone napięcie, bóle pleców i stawów, dolegliwości reumatyczne, udrożnienie dróg oddechowych.

Stosowanie

Preparat do użytku zewnętrznego.

Uwagi

Nie stosować na błony śluzowe i pod oczy!

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h