Bittner Pervivo Capsules, kapsułki, 60 szt
34.89 zł

Bittner Pervivo Capsules, kapsułki, 60 szt

Bittner Pervivo Capsules, kapsułki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
34.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Naturalne i biologicznie czynne składniki Bittner Pervivo Capsules poprawiają funkcjonowanie przewodu pokarmowego.

Składniki

żelatyna, proszek z korzenia goryczki, proszek z owocu anyzu gwiazdkowego, proszek z korzenia galangalu, proszek z tysiącznika, magnezu stearynian.
2 kapsułki zawierają 150 mg proszku z korzenia goryczki, 150 mg proszku z owocu anyżu gwiazdkowego, 146 mg proszku z korzenia galangalu, 146 mg proszku z tysiącznika. 2 kapsułki <0,1 jednostki węglowodanowej.

analiza żywieniowa na 100 g dawka dzienna
(2 kapsułki)
wartość energetyczna (kJ/kcal) 700/166 5,2/1,2
białka 22,4 g 168 mg
węglowodany 10,0 g 75 mg
tłuszcze 4,0 g 30 mg

 

Właściwości składników

Naturalne i biologicznie czynne składniki Bittner Pervivo Capsules poprawiają funkcjonowanie przewodu pokarmowego: wpływają korzystnie na mikroflorę w jelitach oraz stymulują produkcję i wydzielanie żółci i soków żołądkowych. Dodatkowo wspomagają trawienie, łagodzą ból, skurcze i wzdęcia brzucha. Bittner Pervivo Capsules wpływają pozytywnie na stan psychoemocjonalny oraz wzmacniają siły witalne.

  • objawy zaburzeń czynnościowych układu pokarmowego, takie jak: nudności, wzdęcia, zaparcia, niestrawność.
  • okresy przemęczenia.

Zalecane dzienne spożycie

Zalecana dawka dobowa wynosi 2 kapsułki. Należy przyjmować 1 kapsułke przed głównym posiłkiem i 1 kapsułkę po głównym posiłku popijając wystarczającą ilością płynu. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie stosować preparatu u osób poniżej 18 roku życia. Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i okresie karmienia piersią. Nie stosować preparatu w przypadku osób przyjmujących leki przeciwzakrzepowe. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

RICHARD BITTNER
Reisnerstrasse 55-57
1030 Vienna Austria

Bittner Pervivo Capsules - zastosowanie i działanie

Skład:

korzeń goryczki owoc anyżu gwiazdkowego korzeń galangalu proszek z tysiącznika

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

korzystnie wpływa na florę bakteryjną jelit wspomaga wydzielanie żółci korzystnie wpływa na procesy trawienia uzupełnia dietę w składniki podnoszące witalność

Wskazania:

Suplement diety. Objawy zaburzenia czynności układu pokarmowego: nudności, wzdęcia, zaparcia, niestrawność. Okresy przemęczenia.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 kapsułki dziennie. Zaleca się przyjmowanie 1 kapsułki przed głównym posiłkiem i 1 kapsułki po głównym posiłku.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.   Gdy przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe. Nie stosować preparatu Bittner Pervivo Capsules podczas przyjmowania leków przeciwzakrzepowych.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.