Biotene Oral, żel do stosowania w jamie ustnej, 50 g
23.00 zł

Biotene Oral, żel do stosowania w jamie ustnej, 50 g

Biotene Oral, żel do stosowania w jamie ustnej, 50 g
Ostatnia cena produktu
23.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Biotene Oralbalance żel zastępujący ślinę przynosi ulgę w suchości jamy ustnej, działa długotrwale, ma delikatny, neutralny smak.

Skład

Sorbitol, water, glycerin, xylitol, butylene glycol, sodium polyacrylate, polyacrylic acid, hydroxyethylcellulose, sorbic acid, glucose, benzoic acid, lactoperoxidase*, lysozyme**, lactoferrin*, disodium phosphate, glucose oxidase, potassium thiocyanate.
*z mleka
** z białka kurzego

Działanie

Żel zastępujący ślinę Biotene Oralbalance, uzupełnia naturalne właściwości ochronne śliny. Żel ma długotrwałe działanie, przynosi ulgę i chroni tkanki jamy ustnej przed drobnymi podrażnieniami i pieczeniem.
Zawiera system Triple Enzyme, dzięki któremu zachowuje właściwe środowisko w jamie ustnej oraz chroni przed suchością.

Wskazania

Korzystnie działa u osób dotkniętych suchością w jamie ustnej wywołaną: lekami, leczeniem farmakologicznym, radioterapią, cukrzycą, zespołem Sjögrena, stresem i depresją.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Wyciśnij 1-2 cm żelu bezpośrednio na język i rozprowadzić wewnątrz jamy ustnej. Stosować według potrzeb.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie stosować w przypadku uczulenia na mleko, białko kurze  lub którykolwiek ze składników produktu.

Uwagi

Przechowywać z dala od dzieci. Wyłącznie do stosowania w jamie ustnej. Nie stosować u dzieci w wieku 12 lat i młodszych, chyba że na wyraźne wskazanie lekarza, lekarza dentysty lub farmaceuty. Zasięgnąć porady lekarza, lekarza dentysty lub farmaceuty, jeśli objawy suchości jamy ustnej nie ustąpią.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h