Lovi PP, butelka, 150 ml, 1 szt
Lovi PP, butelka, 150 ml, 1 szt
0.00 zł

Lovi PP, butelka, 150 ml, 1 szt

Lovi PP, butelka, 150 ml, 1 szt
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

W zgodzie z naturalnym odruchem ssania

Od pierwszego dnia życia.

Butelka do podawania odciągniętego mleka mamy. Bezpieczna dla dziecka karmionego piersią, ponieważ nie zaburza odruchu ssania (potwierdzone w badaniu medycznym). Wykonana z polipropylenu (bez bisfenolu A). Wyposażona w profesjonalny smoczek dynamiczny zbudowany z niejednorodnych warstw silikonu (cienka, dynamiczna, wydłużająca się końcówka i twarda, profilowana podstawa). Dzięki temu wymaga od dziecka aktywnego ssania: silnej pracy mięśni warg i języka. Przebadana medycznie. Kompatybilna z laktatorami Prolactis i Protect. Teraz z nowym systemem odpowietrzania SUPER vent.

  • ochrona naturalnego odruchu ssania
  • zachowanie naturalnego rytmu ssania
  • aktywna praca mięśni warg i języka jak przy piersi
  • koordynacja ssania, połykania i oddychania jak przy piersi

Szczegóły produktu:

Dynamiczna końcówka smoczka wykonana została z cienkiej warstwy silikonu. Wydłuża się jak sutek mamy zgodnie z naturalnym rytmem ssania.

Twarda, szeroka, profilowana podstawa z grubszej warstwy silikonu stanowi stabilne oparcie dla warg i zapobiega zagryzaniu podstawy smoczka. Wymusza ułożenie warg jak przy piersi - usta dziecka zatrzymują się zawsze na właściwym miejscu.

Kanaliki w smoczku tworzone przez wewnętrzne wypustki podczas ssania smoczka. Odwzorowują kanaliki laktacyjne w piersi mamy, regulują przepływ i ciśnienie mleka w smoczku.

System antykolkowy w smoczku - soczewka odpowietrzająca w kołnierzu smoczka eliminuje mieszanie się pokarmu z powietrzem, zmniejszając ryzyko wystąpienia kolki. Przed pierwszym użyciem sprawdź czy soczewka nie jest sklejona, delikatnie rozciągając ją między palcami.

Profilowany kształt butelki ułatwia prawidłowe trzymanie butelki i podanie pokarmu w bezpiecznej pozycji, w zgodzie z naturalnym rytmem ssania.

Dysk uszczelniający zamienia butelkę w pojemnik idealny do przechowywania i przewożenia pokarmu.

Specjalna nakrętka która pełni funkcję kubeczka do pojenia. Posiada skalę i specjalny rant do bezpiecznego podawania mleka i leków noworodkom i niemowlętom.

Zawartość opakowania

Zestaw zawiera:

  • butelka LOVI 150ml/250 ml
  • dynamiczny smoczek LOVI mini, 0m+
  • elastyczny dysk uszczelniający
  • nakrętka
  • kubek do pojenia

Producent

CANPOL
Puławska 430
Warszawa
Cechy produktu
PRODUCENT