Produkt w kategoriach

Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl

Balneum Baby Basic, olejek do kąpieli, pielęgnacyjny, 500 ml

Balneum Baby Basic, olejek do kąpieli, pielęgnacyjny, 500 ml

Opis

Preparat przeznaczony dla niemowląt i dzieci w każdym wieku, mających wrażliwa, suchą skórę.

Skład według INCI

Glycine Soy Oil, Laureth-4, Oleamide DEA, parfum, Propylene Glycol, BHT, Ascorbyl palmitate, Citric Acid, benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene.

Właściwości

Pielęgnacyjny Olejek do Kąpieli Balneum Baby Basic zawiera naturalny oczyszczony olej sojowy, będący doskonałym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-6 i omega-3. Te cenne, naturalne substancje wnikają w skórę i utrzymują prawidłową strukturę płaszcza wodno- lipidowego skóry. Właściwie ukształtowana bariera lipidowa zapobiega nadmiernej utracie wody i korzystnie wpływa na odporność skóry. Regularne stosowanie pielęgnacyjnego olejku do kąpieli Balneum Baby Basic sprzyja prawidłowemu i naturalnemu rozwojowi delikatnej skóry dziecka.

Pielęgnacyjny olejek do kąpieli Balneum Baby Basic jest również odpowiedni do pielęgnacji skóry w takich stanach chorobowych jak np.: atopowe zapalenie skóry (AZS).

Pielęgnacyjny Olejek do Kąpieli Balneum Baby Basic:

  • myje i pielęgnuje wrażliwą i suchą skórę dziecka,
  • uzupełnia niedobór naturalnych lipidów,
  • wzmacnia naturalną strukturę płaszcza wodno-lipidowego skóry,
  • sprawia, że skóra dziecka jest gładka i delikatna

85% naturalnych lipidów.
Bez dodatku parafiny, parabenów i sztucznych barwników.

Przeznaczenie

Delikatnie myje i pielęgnuje skórę Twojego dziecka oraz przynosi jej ukojenie.

Stosowanie

Pielęgnacyjny olejek do kąpieli Balneum Baby Basic jest przeznaczony dla niemowląt i dzieci w każdym wieku. Częstotliwość kąpieli należy dostosować do stanu skóry.

Pielęgnacyjny Olejek do Kąpieli Balneum Baby Basic wlej bezpośrednio do wody. Zalecane ilości olejku najlepiej odmierzaj miarką umieszczoną w nakrętce. Do kąpieli dziecka lub niemowlęcia w wanience (około 25l wody) użyj 1/3 nakrętki (5ml).
Kąpiel w tradycjnej wannie (około 150l wody) wymaga dodania 2 pełnych nakrętek (30ml) olejku.

Kąpiel niemowlęcia powinna trwać kilka minut, a w przypadku starszego dziecka nie dłużej niż 15min. Optymalna temperatura wody nie powinna przekraczać 36 st. C

 

Po kąpieli delikatnie osusz skórę dziecka ręcznikiem. Optymalnym uzupełnieniem kąpieli z dodatkiem pielęgnacyjnego olejku do kąpieli Balneum Baby Basic jest zastosowanie kremu Balneum Baby Basic

Uwagi

Najwydajniejsze opakowanie!
Wystarcza aż na 100 kąpieli ! *

* Dotyczy kąpieli dziecka w wanience. Na podstawie informacji z etykiet produktów przeznaczonych do kąpieli dziecka z kategorii emolientów.

Bez dodatku parafiny, parabenów ani sztucznych barwników.
 

Chcesz wiedzieć więcej nt. pielęgnacji skóry Twojego dziecka i nie tylko? Odwiedź: www.pielegnacjadziecka.pl

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus