Smoczek silikonowy, na butelkę standard, (Y), Dr Brown, 3 szt
11.30 zł

Smoczek silikonowy, na butelkę standard, (Y), Dr Brown, 3 szt

Smoczek silikonowy, na butelkę standard, (Y), Dr Brown, 3 szt
Ostatnia cena produktu
11.30 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Smoczek, standard poziom Y - do kaszek i soków, dla dzieci powyżej 6 miesięcy życia. Do soków o rzadkiej konsystencji użyj poziomu 1 lub 2.
Smoczki sa w szczególności przeznaczone na butelki Dr Brown's Natural Flow.
Inne smoczki mogą nieprawidłowo funkcjonować i nie rozwiązać problemów związanych z karmieniem twojego dziecka.

Mycie i dezynfekowanie:
Zawsze myj smoczki w wodzie z mydłem dla dzieci i dezynfekuj je przed zastosowaniem. Zaraz po użyciu umyj smoczek z zewnątrz i w środku, uwajżając żeby go nie rozerwać. Nie przewracaj go, podczas czyszczenia, na drugą stronę. Dezynfekuj poprzez gotowanie w wodzie 3-5 min.

W silikonowych smoczkach nie można samodzielnie powiększać otworów gdyż może to spowodować niebezpieczny dla dzicka rozpad smoczka lub jego zniszczenie. Sprawdzaj smoczki zawsze przed i po użyciu. Wyrzuć je, jeśli są uszkodzone, peknięte lub przedziurawione, np. przez gryzienie. Zalecamy wymianę smoczków co 6-8 tygodni.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h