Royal Plus Błonnik, tabletki, 60 szt
18.19 zł

Royal Plus Błonnik, tabletki, 60 szt

Royal Plus Błonnik, tabletki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
18.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat zawiera cztery rodzaje błonnika: nierozpuszczalną celulozę i ligninę, które wiążą wodę i niekorzystne produkty przemiany materii dając uczucie sytości, częściowo rozpuszczalną hemicelulozę, która pomaga w redukcji zaparć oraz rozpuszczalne pektyny, gumy i śluzy, które pomagają regulować poziom cholesterolu we krwi.

Składniki

(1 tabletka): wartość energetyczna (0,5 kcal / 1,9 kJ), białko (45 mg), węglowodany (545 mg w tym włókna roślinne 450 mg), tłuszcz (7 mg), włókna roślinne pochodzące z żywności (656 mg) w tym celuloza, hemiceluloza, pektyny i lignina. Nie zawiera drożdży, glutenu i cukru. Może być stosowany przez osoby będące na diecie wegetariańskiej.

Zalecane dzienne spożycie

Przyjmować 4 do 12 tabletek dziennie 30 minut przed posiłkiem, popijając obficie wodą. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Sprawdź swoje BMI

Policz kalorie

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

PHARMA NORD
Zwoleńska 24c
04-761 Warszawa