Q10 Cardio Vita Care, 30 mg, kapsułki, 60 szt
75.69 zł

Q10 Cardio Vita Care, 30 mg, kapsułki, 60 szt

Q10 Cardio Vita Care, 30 mg, kapsułki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
75.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Q10 Cardio bardzo dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego i jest doskonałym i bezpiecznym źródłem koenzymu Q10 dla wzmocnienia serca i układu krążenia. 

Składniki

Koenzym Q10 30 mg, Hydroksypropyloceluloza (kapsułka), syrop glukozowy (substancja wypełniająca), lecytyna (substancja emulgująca), celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), amorficzny dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca).

Właściwości składników

Koenzym Q10 jest substancją o charakterze witaminy. Bierze udział w podstawowych dla życia komórki przemianach metabolicznych. Produkcja tej substancji w organizmie zmniejsza się z wiekiem i po trzydziestym piątym roku życia przestaje być wystarczająca. Zapotrzebowanie na Q10 wzrasta również u osób pracujących fizycznie. Koenzym Q10 jest jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy, opóźnia procesy starzenia się komórek, neutralizuje toksyczne związki w naszym organizmie. Koenzym Q10 zwiększa odporność.

Zalecane dzienne spożycie

1 kapsułka dziennie po lub w czasie posiłku.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

JEMO PHARM
Hasselvej 1
4780 Stege, Dania

Q10 Cardio Vita Care - zastosowanie i działanie

Skład:

koenzym Q10

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Kardiologia

Działanie :

uzupełnia dietę w koenzym Q10

Wskazania:

Suplement diety. Profilaktycznie i wspomagająco: w celu prawidłowego funkcjonowania układu krążenia i mięśnia sercowego, w osłabionej wydolności fizycznej i w zespole przewlekłego zmęczenia.

Dawkowanie:

Doustnie.1 kapsułka dziennie po lub podczas posiłku.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.