Topinambur, kapsułki, 48 szt
21.19 zł

Topinambur, kapsułki, 48 szt

Topinambur, kapsułki, 48 szt
Ostatnia cena produktu
21.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych jako uzupełnienie diety w inulinę - składnik pomocny w odchudzaniu.

Składniki

słonecznik bulwiasty 500mg
otoczka kapsułki: żelatyna

Właściwości składników

Zawarty w preparacie słonecznik bulwiasty to źródło inuliny- substancji sprzyjającej mikroflorze jelit, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka, m.in. przy wchłanianiu wielu mikroelementów (wapnia, magnezu, cynku), przy netrualizacji toksyn pochodzących z pożywienia, czy w procesach metabolizmu gluzkozy, tłuszczów, cholesterolu. Inulina działa jak rozpuszczalny błonnik pokarmowy, obniżając kaloryczność spożywanych pokarmów, co jest bardzo korzystne dla osób chcących utrztymać prawidłowa wagę ciała. Obniża również indeks glikemiczny potraw, dlatego mogą ją spożywac diabetycy.

Zalecane dzienne spożycie

4 kapsułki 1 raz dziennie przed posiłkiem. Po 20 dniach stosowania należy zrobić 2-tygodniową przerwę w przyjmowaniu preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 958 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

GAL
Krótka 4
61-012 Poznań

Topinambur - zastosowanie i działanie

Skład:

słonecznik bulwiasty

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie korzystnie wpływa na poziom cukru we krwi

Wskazania:

Uzupełnienie codziennej diety osób dorosłych w składniki pomocne w odchudzaniu. Preparat polecany również dla diabetyków - zawarte w preparacie składniki pomagają obniżyć indeks glikemiczny potraw.

Dawkowanie:

Doustnie. 4 kapsułki 1 raz dziennie przed posiłkiem. Po 20 dniach stosowania należy zrobić 2 tygodniową przerwę w przyjmowaniu preparatu.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. W okresie ciąży i karmienia piersią stosowanie preparatu należy skonsultować z lekarzem.