Ginkomax, tabletki, 60 szt
23.79 zł

Ginkomax, tabletki, 60 szt

Ginkomax, tabletki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
23.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

 GinkoMax jest suplementem diety naturalnego pochodzenia.
         

Składniki

1 tabletka: miłorząb - rozdrobnione liście 200 mg, miłorząb - standaryzowany na 26% ginkgoflawonoglikozydów 80 mg, ginkgoflawoglikozydy 20,8 mg, laktony terpentynowe 4,8 mg. Substancje pomocnicze: sorbitol, stabilizator kwasowości, stearynian magnezu i dwutlenek krzemu, celuloza, fosforan wapnia, kydroksypropyloceluloza, maltodekstryna.

Właściwości składników

Zawiera wyciąg z Miłorzębu Japońskiego (Ginkgo biloba), który wspomaga koncentracje i wpływa na poprawę pamięci.                           

  • Miłorząb jest używany jako środek opóźniający starzenie, szczególnie w układzie krwionośnym i nerwowym. Ma on wzmacniać naczynia krwionośne, dlatego jest często zalecany w profilaktyce choroby wieńcowej serca, udaru mózgu oraz osobom starszym z objawami demencji takimi jak: dezorientacja, utrata pamięci, bóle głowy, depresja, zawroty głowy, szum w uszach oraz skarżącym się na skurcze nóg spowodowane upośledzonym przepływem tętniczym.
  • Ma właściwości antyoksydacyjne, ochrania więc ośrodkowy układ nerwowy i układ sercowo-naczyniowy przed miażdżycą i spowalnia proces starzenia

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka dziennie

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Ginkomax - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z miłorzębu japońskiego

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

korzystnie wpływa na krążenie mózgowe

Wskazania:

Suplement diety. Zaburzenia krążenia mózgowego z następującymi objawami: utrudniona koncentracja myślowa, zaburzenia pamięci, zawroty i bóle głowy, szum w uszach. Zaburzenia krążenia obwodowego, któremu towarzyszą zaburzenia w ukrwieniu kończyn dolnych (uczucie zimna i bólu w stopach), osłabienie słuchu i wzroku. Wspomagająco w miażdżycy naczyń.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.