Bio-Glukozamina, tabletki, 90 szt
40.82 zł

Bio-Glukozamina, tabletki, 90 szt

Bio-Glukozamina, tabletki, 90 szt
Ostatnia cena produktu
40.82 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

(1 tabletka): 500 mg siarczanu glukozaminy.

Właściwości składników

Suplement diety stosowany w chorobach reumatycznych i w zwyrodnieniu stawów. Przyjmowany jako codzienne uzupełnienie diety pomaga w zachowaniu zdrowych stawów. Siarczan glukozaminy to naturalnie występująca substancja, której organizm potrzebuje do wytwarzania i zachowania zdrowej chrząstki stawowej. Niedobór glukozaminy może powodować ból stawów oraz zmniejszenie możliwości ruchowej. Bio-Glukozamina pomaga organizmowi w tworzeniu tkanki łącznej, przynosi ulgę w bólu i zwiększa motorykę stawów oraz poprawia sprawność fizyczną u osób ze zwyrodnieniem stawów. Bio-glukozamina - zawiera siarczan glukozaminy pochodzenia naturalnego, który jest istotnym składnikiem chrząstki stawowej.

Zalecane dzienne spożycie

Przyjmować 1 tabletkę 3 razy dziennie. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed użyciem preparatu powinny skonsultować sie z lekarzem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

PHARMA NORD
Zwoleńska 24c
04-761 Warszawa

Bio-Glukozamina - zastosowanie i działanie

Skład:

siarczan glukozaminy

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Reumatologia

Działanie :

uzupełnia codzienną dietę w glukozaminę

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w siarczan glukozaminy.

Dawkowanie:

Doustnie. 3 razy dziennie po 1 tabletce. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.