Raphatenal, tabletki, 15 szt
4.69 zł

Raphatenal, tabletki, 15 szt

Raphatenal, tabletki, 15 szt
Ostatnia cena produktu
4.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Suplement diety Raphatenal to starannie dobrana kompozycja ekstraktów z kłączy ostryżu długiego (Curcuma longa), korzeni rzodkwi (Raphanus sativus), liści karczocha (Cynara scolymus) oraz liści mięty pieprzowej (Mentha piperita) mające na celu wspomaganie prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego.

Składniki

Celuloza mikrokrystaliczna E460 (substancja wypełniająca), ekstrakt z kłączy ostryżu długiego (Curcuma longa), ekstrakt z korzenia rzodkwi (Raphanus sativus), ekstrakt z liści karczocha (Cynara scolymus), ekstrakt z liści mięty pieprzowej (Mentha piperita), stearynian magnezu E470b (substancja przeciwzbrylająca.

Zawartość składników charakteryzujących produkt:

Nazwa składnika W porcji dziennej
(1 tabletka)
ekstrakt z kłączy ostryżu długiego 50 mg
ekstrakt z korzenia rzodkwi 50 mg
ekstrakt z liści karczocha 35 mg
ekstrakt z liści mięty pieprzowej 35 mg

 

Właściwości składników

Preparat wskazany jest dla osób z problemami trawiennymi (niestrawność, wzdęcia, zmniejszenie wydzielania żółci, zaburzenia funkcji wątroby).

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety
Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25°C), w suchym i zaciemnionym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Raphatenal - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt z kłączy ostryżu długiego ekstrakt z korzenia rzodkwi ekstrakt z liści karczocha ekstrakt z liści mięty pieprzowej

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

korzystnie wpływa na przewód pokarmowy

Wskazania:

Suplement diety. Problemy trawienne takie jak: niestrawność, wzdęcia, zmniejszenie wydzielania żółci, zaburzenia funkcji wątroby.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka po posiłku.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.