Doppelh.Energovital Tonik K, Mama, Tata, 500 ml
25.40 zł

Doppelh.Energovital Tonik K, Mama, Tata, 500 ml

Doppelh.Energovital Tonik K, Mama, Tata, 500 ml
Ostatnia cena produktu
25.40 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Doppelherz Energovital Tonik K - Preparat złożony - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg płynny z korzenia waleriany wyciąg płynny z liści rozmarynu wyciąg płynny z liścia melisy wyciąg płynny z owoców głogu

Postać:

płyn

Kategoria:

Przewód pokarmowy i metabolizm

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

łagodnie uspokajająco korzystnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy

Wskazania:

Jako środek wspomagający czynność serca i układu krążenia, w szczególności w stanach napięcia nerwowego. (Preparat zawiera większe dawki substancji czynnych niż w preparacie Doppelherz Energovital Tonik).

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli stosować 20 ml, 3-4 razy na dobę, podczas posiłków i przed snem. Preparat można stosować do 2 tygodni.   Uwaga! Preparat zawiera alkohol.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Niekiedy łagodnie objawy ze strony przewodu pokarmowego (mdłości, kolka jelitowa). Reakcje nadwrażliwości.   Z uwagi na zawartość alkoholu preparat może negatywnie wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych. Nie zaleca się przyjmowania preparatu przed prowadzeniem pojazdu.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, choroby wątroby, chorobę alkoholową, padaczkę, uszkodzenia mózgu, dziedziczną nietolerancję fruktozy lub zaburzenia wchłaniania glukozo-galaktozy.   Gdy stosujesz leki o działaniu uspokajającym. Nie zaleca się równoczesnego stosowania z innymi preparatami o działaniu uspokajającym.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią z uwagi na brak odpowiednich badań w tym zakresie.