BioRepair, płyn, do higieny jamy ustnej, 250 ml
16.35 zł

BioRepair, płyn, do higieny jamy ustnej, 250 ml

BioRepair, płyn, do higieny jamy ustnej, 250 ml
Ostatnia cena produktu
16.35 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Skład według INCI

Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Xylitol, Polysorbate 20, Zinc PCA, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Zinc Carbonate Hydroxyapatite, Aroma, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Saccharin, Benzyl Alcohol, Tromethamine, Limonene.

Właściwości

Każdego dnia nasze zęby narażone sa na działanie czynników mechanicznych (szczoteczki do zębów) i chemicznych (żywności i kwasów), które zarysowują szkliwo tworząc małe, niewidoczne rysy, w których gromadzi się płytka nazębna, bakterie, pigmenty, co z czasem może doprowadzić do poważniejszych zmian, takich jak próchnica, utrata połysku szkliwa i osłabienie odporności zębów. Płyn do płukania ust BioRepair zawiera Microrepair. Są to cząsteczki biologicznie aktywne, złożone z substancji o nazwie węglanapatyt z dodatkiem cynku, której formuła jest bardzo zbliżona do składu chemicznego i budowy szkliwa. Microrepair wiąże się ze strukturą powierzchni szkliwa i zębiny, przenikając do najmniejszych uszkodzeń w zębach, wzmacniając jednocześnie działanie past do zębów BioRepair. Dzięki specjalnej formule Płyn BioRepair ma silne działanie przeciwbakteryjne, możliwe dzięki synergistycznemu działaniu jonu cynku, zawartego w Microrepair i cząsteczki cynku PCA. Ponadto Płyn Biorepair nie zawiera chlorheksydyny i nie powoduje tym samym uciążliwych przebarwień. Dzięki wyjątkowej formule linia BioRepair wzmacnia i chroni zdrowie Twoich zębów, ponieważ odnawia uszkodzoną i zdemineralizowaną powierzchnię szkliwa, skutecznie zwalcza  tworzenie się płytki i kamienia nazębnego oraz nadwrażliwość zębów.
Płyn do płukania ust Biorepair Plus:

  • działa przeciwbakteryjnie,
  • naprawia szkliwo,
  • zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej, kamienia nazębnego i próchnicy,
  • zwalcza nadwrażliwość zębów.

Stosowanie

Płyn do płukania ust BioRepair Plus ma postać stężoną i należy go rozcieńczyć przed użyciem.
Wstrząsnąć przed użyciem. Napełnić miarkę do wysokości 10 ml, dodać wodę do wysokości 20 ml i płukać usta przez około 20 sekund. Zaleca się stosowanie Płynu BioRepair Plus trzy razy dziennie po umyciu zębów lub wtedy, gdy nie ma możliwości użycia pasty i szczoteczki do zębów.

Uwagi

Produkt ścieńczony - należy rozcieńczać. W przypadku podrażnień jamy ustnej, płyn należy bardziej rozcieńczyć. Nie połykać. Nie powinny go stosować dzieci poniżej 6 roku życia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h