Fytofontana Gyntima, pianka do higieny intymnej, 150 ml
Fytofontana Gyntima, pianka do higieny intymnej, 150 ml
15.49 zł

Fytofontana Gyntima, pianka do higieny intymnej, 150 ml

Fytofontana Gyntima, pianka do higieny intymnej, 150 ml
Ostatnia cena produktu
15.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Fytofontana Gyntima

Pianka do higieny intymnej.

Odświeżający środek z antyseptycznym dodatkiem do higieny intymnej.

Pojemność 150 ml.

Skład według INCI

Aqua, Sodium Laureth Sulphate, Lauramidopropyl Betain, Glycerin, Panthenol, Benzalkonium Chloride, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum, Citrus Limon, Citrus Grandis, Salvia Officinalis, Aloe Vera.

Właściwości

Pianka do higieny intymnej jest skutecznym, orzeźwiającym i delikatnym środkiem do mycia z optymalnym pH, stworzonym do higieny intymnej kobiety. Za sprawą wyciągu z Aloe Vera zawartemu w preparacie stosowanie pianki do higieny intymnej pomaga zapobiegać infekcjom pochwy. Preparat dzięki optymalnemu składowi i wybranym substancjom naturalnym jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę. Pianka do higieny intymnej jest odpowiednim uzupełnieniem czopków dopochwowych Gyntima. Pianka jest ponadto odpowiednia do golenia miejsc intymnych, ponieważ zawiera, przyjazne składniki aktywne, które pozwalają uniknąć podrażnienia skóry.

Przeznaczenie

Pianka do higieny intymnej pozostawia wrażenie długotrwałej świeżości i dlatego powinna być stosowana przez kobiety do codziennej higieny. Z opakowania płynu, zawierającego 150 ml, można przygotować około 200 dawek aktywnej piany.

Stosowanie

Piankę nanosić na nawilżoną skórę w miejscach intymnych i delikatnie rozcierać, a następnie spłukać.

Uwagi

Ewentualne ciemniejsze zabarwienie piany spowodowane jest wyciągami roślinnymi, zawartymi w płynie. Zabarwienie nie wpływa na jakość preparatu. Przechowywać w temperaturze 10 - 25o C.

Producent

HERB PHARMA
Bielska 47
Skoczów
Cechy produktu
PRODUCENT