Oko Vita, kapsułki, 32 szt
25.19 zł

Oko Vita, kapsułki, 32 szt

Oko Vita, kapsułki, 32 szt
Ostatnia cena produktu
25.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Oko Vita jest suplementem diety chroniącym siatkówkę i soczewkę oka, łagodzącym objawy zmęczenia oczu oraz usprawniającym proces widzenia.

.

Składniki

preparat posiada w swym składzie; luteinę (odpowiedzialną za ostrość widzenia), witaminy; A (niezbędną do prawidłowego widzenia o zmierzchu), C i E (pełniące funkcje przeciwutleniające), cynk oraz ekstrakt  z owoców borówki czernicy  zawierający antocyjany mające pozytywny wpływ na mikrokrążenie oka usprawniające dostawę tlenu i substancji odżywczych do komórek siatkówki.

Właściwości składników

Preparat zalecany jest dla osób szczególnie narażonych na zmęczenie oczu (kierowców, informatyków), osób pracujących przy komputerze, osób z zaburzeniami widzenia

Zalecane dzienne spożycie

Zaleca się stosowanie preparatu raz dziennie po posiłku. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących matek.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

LANGSTEINER
Białoprądnicka 16
31-221 Kraków

Oko Vita - zastosowanie i działanie

Skład:

owoc borówki czernicy witamina C (kwas askorbinowy) witamina E (tokoferol) witamina A glukonian cynku luteina zeaksantyna

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Okulistyka

Działanie :

uzupełnia dietę w składnik wspomagające prawidłowe widzenie uzupełnia dietę w składniki ochraniające oczy

Wskazania:

Preparat zalecany jest dla osób szczególnie narażonych na zmęczenie oczu: informatyków, kierowców, osób pracujących przy komputerze, osób z zaburzeniami widzenia, osób spędzających wiele czasu na czytaniu lub oglądaniu monitorów, telewizji, osób starszych, osób często przebywających w pomieszczeniach klimatyzowanych.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 raz dziennie, podczas posiłku.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania w ciąży i okresie karmienia piersią.