ChildLife Allercare, płyn, 118,5ml
96.59 zł

ChildLife Allercare, płyn, 118,5ml

ChildLife Allercare, płyn, 118,5ml
Ostatnia cena produktu
96.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Oryginalna formuła ChildLife Allercare uzupełnia dietę w składniki wzmacniające siły obronne organizmu przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Naturalny smak czereśni.

Składniki

Woda, Amla, bromelaina, MSM (metylosulfonylometan), witamina C, Miłorząb japoński (Gingko biloba), koncentrat czarnego bzu, glukonian cynku, kwas cytrynowy (regulator kwasowości), sorbinian potasu (substancja konserwująca) ekstrakt z nasion grejpfruta.
Nie zawiera: białka, mleka, soi, jajek, drożdży, zboża, kukurydzy, konserwantów i substancji słodzących. Produkt bezglutenowy.

Zawartość składników w porcji 1 łyżeczka (5 ml)
Amla 50 mg
Bromelaina 50 mg
MSM 25 mg
Witamina C 50 mg-83%*
Miłorząb japoński 12 mg
Koncentrat czarnego bzu 250 mg
Cynk 1 mg- 10%*

*% zalecanego dziennego spożycia dla dzieci w wieku 7-9 lat.

Właściwości składników

Oryginalna formuła ChildLife Allercare uzupełnia dietę w składniki wzmacniające siły obronne organizmu przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Zalecane dzienne spożycie

Dzieci w wieku od 3 do 4 lat: 1/2 łyżeczki (2,5 ml) 3 razy dziennie.
Dzieci w wieku od 5 do 12 lat i starsze: 1 łyżeczka (5 ml) 3 razy dziennie. Dobrze wstrząsnąć przed użyciem, podawać bezpośrednio, lub zmieszać z ulubionym napojem dziecka.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 954 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

ChildLife Allercare - zastosowanie i działanie

Skład:

amla bromelaina metylosulfonylometan witamina C (kwas askorbinowy) miłorząb japoński koncentrat czarnego bzu glukonian cynku

Postać:

płyn

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Pediatria

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wzmacniające organizm

Wskazania:

Suplementacja diety w składniki wzmacniające siły obronne organizmu przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Dawkowanie:

Doustnie. Dzieci w wieku od 3 do 4 lat:1/2 łyżeczki (2,5 ml) 3 razy dziennie. Dzieci w wieku od 5 do 12 lat i starsze: 1 łyżeczka (5 ml) 3 razy dziennie. Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Można podawać bezpośrednio lub zmieszać z innym płynem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.