Petroselin, kapsułki, 10 szt
2.96 zł

Petroselin, kapsułki, 10 szt

Petroselin, kapsułki, 10 szt
Ostatnia cena produktu
2.96 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Natka z pietruszki od dawna jest znanym i stosowanym remedium skutecznym w usuwaniu przykrych zapachów z ust między innymi czosnku, cebuli, śledzi, alkoholu. Źródłem nieprzyjemnych zapachów są głównie związki siarkowe powstające podczas trawienia pokarmów w żołądku. Pietruszka zawiera naturalne substancje wiążące siarkowe zapachy. Nie każdy jednak lubi natkę z pietruszki. Wygodniej jest zażyć kapsułki Petroselin zawierające olejkowy wyciąg z nasion pietruszki. Efekt neutralizacji zapachów występuje po 30 minutach od zażycia kapsułek. kapsułek nie należy rozgryzać.


Składniki

(1 kapsułka)
Wyciąg olejowy z nasion pietruszki 500 mg, żelatyna wieprzowa, gliceryna, woda, substancje konserwujące: E216, E218; przeciwutleniacz E307, barwniki: żółcień pomarańczowa, błękit brylantowy.

Zalecane dzienne spożycie

Osoby dorosłe doustnie 2-3 kapsułki po posiłku.
maksymalna porcja dzienna 3 kapsułki zawiera 1500 mg wyciągu olejowego z pietruszki.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

MINSKINTER
Inżyniernaja 26
220075 Mińsk, Białoruś

Petroselin - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg olejowy z nasion pietruszki

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

pomaga usunąć przykry zapach z ust

Wskazania:

Preparat polecany w celu usuwania przykrych zapachów z ust między innymi czosnku, cebuli, śledzi, alkoholu.

Dawkowanie:

Doustnie. Osoby dorosłe 2-3 kapsułki po posiłku.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat  w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.