MAM Silk Teat, smoczek uspokajający, silikonowy, (6+), Circles, 1szt
11.39 zł

MAM Silk Teat, smoczek uspokajający, silikonowy, (6+), Circles, 1szt

MAM Silk Teat, smoczek uspokajający, silikonowy, (6+), Circles, 1szt
Ostatnia cena produktu
11.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Smoczki MAM z kolekcji Circles przeznaczone są dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: 2-6 miesięcy oraz powyżej 6 miesiąca życia. Dzięki niemu dziecko może rozwijać się prawidłowo (smoczek posiada ortodontyczny kształt) oraz relaksować się w odpowiedni sposób (smoczek potrafi dopasować się indywidualnie do buzi dziecka, zaś kółko tarczki nigdy nie przeszkadza). Smoczki z serii Circles posiadają duże otwory i wyjątkową warstwę wewnętrzną, dzięki którym ich tarczka jest zawsze idealnie dopasowana i przyjazna skórze malucha.

Dzięki ortodontycznemu kształtowi, MAM Circles jest dopasowany do faz rozwoju żuchwy dziecka. Jest wykonany z opatentowanego przez markę MAM jedwabistego silikonu – innowacji, której smoczek zawdzięcza swą wyjątkową miękkość i delikatność. Dzięki swej specjalnej budowie, jedwabisty silikon sprawia, iż smoczek zawsze pozostaje we właściwej pozycji w buzi dziecka.

Smoczki MAM Circles są całkowicie wolne od Bisfenolu A – związku chemicznego, który może mieć szkodliwy wpływ na zdrowie dzieci, dlatego oznaczono je znakiem BPA FREE.

Zalety MAM Circles:

  • delikatny dla skóry dziecka, dzięki dużym otworom i wyjątkowej warstwie wewnętrznej
  • ortodontyczny kształt
  • idealnie dopasowana tarczka
  • atrakcyjny design (unikalna kolekcja w kółeczka)
  • prosty w użyciu
  • jedwabisty silikon
  • wolny od BPA

 
kolor i wzór dobierane losowo.

Uwagi i środki ostrożności

Kolor i/lub wzór są dobierane losowo.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h