Hemor-Rite, przyrząd do krioterapii hemoroidów, 1 szt
85.49 zł

Hemor-Rite, przyrząd do krioterapii hemoroidów, 1 szt

Hemor-Rite, przyrząd do krioterapii hemoroidów, 1 szt
Ostatnia cena produktu
85.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Anatomicznie zaprojektowany Hemor-Rite to przyrząd do krioterapii (leczenia niską temperaturą) hemoroidów. Stosuje się go bezpośrednio na nabrzmiałe żyły hemoroidalne na zewnątrz, jak i na wewnętrzne hemoroidy w obrębie odbytu. Aplikacja zimnego przyrządu bezpośrednio na chore miejsce natychmiast łagodzi świąd, ból i opuchliznę. Dodatkowo krioterapia Hemor-Rite działa korzystnie przy leczeniu pęknięć odbytu i okołoodbytniczych, dzięki temu, że przyrząd działa znieczulająco i  zwężająco na naczynia. Hemor-Rite zaprojektowano z uwzględnieniem anatomii człowieka, wiedzy medycznej na temat dolegliwości hemoroidalnej oraz zgodnie z międzynarodowymi wymogami amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA).


Opakowanie zawiera:

  • Hemor-Rite przyrząd do krioterapii
  • Naturalny środek nawilżający (pojemnik 35 ml)
  • Pojemnik do przechowywania w zamrażalniku
  • Instrukcję stosowania.

Wskazania

Leczenie hemoroidów.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Używaj przyrządu do krioterapii Hemor-Rite co najmniej cztery razy dziennie przez pierwszy tydzień kuracji. Po pierwszym tygodniu używaj przyrządu co najmniej dwa razy dziennie aż do ustąpienia objawów. Jednego przyrządu można używać przez okres najwyżej sześciu miesięcy od pierwszego zastosowania.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h