Artrovie, plastry, fitoplaster, 30 szt
94.39 zł

Artrovie, plastry, fitoplaster, 30 szt

Artrovie, plastry, fitoplaster, 30 szt
Ostatnia cena produktu
94.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Artrovie FitoPlaster to postępowanie fito-interwencyjne lokalne, opracowane w postaci jednorazowych plastrów na bazie Diabelskiego pazura i Białej wierzby, usprawnia funkcjonowanie stawów, między innymi szyi, kręgosłupa, kolan.

Skład

Acrylic Adhesive, Harpagophytum Procumbens, Salix Alba, Alcohol, Propylene Glycol.

Działanie

Plastry transdermiczne o działaniu ochronnym i rozgrzewającym, przynoszą ulgę w przypadku lokalnych dolegliwości bólowych stawów oraz układu mięśniowo szkieletowego dzięki uwalnianiu glikozydów zawartych w ekstrakcie Diabelskiego pazura oraz kwasu salicylowego zawartego w ekstrakcie z Wierzby białej.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Nałożyć na zdrową, suchą i czystą skórę w odpowiednich miejscach. Wskazana zmiana po 8 godzinach nakładając prostopadle do poprzedniej aplikacji.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus