Plus-Kardio, kapsułki, 50 szt
18.00 zł

Plus-Kardio, kapsułki, 50 szt

Plus-Kardio, kapsułki, 50 szt
Ostatnia cena produktu
18.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Plus-Kardio dostarcza składników diety odpowiedzialnych za właściwą pracę serca. Chroni serce przed uszkadzającym działaniem wolnych rodników oraz przed wysokim poziomem cholesterolu i lipidów osocza krwi. Jednocześnie dostarcza energii do pracującego mięśnia sercowego, poprawiając jego wydolność. L-karnityna obniża poziom lipidów w organizmie. Umożliwia wykorzystanie kwasów tłuszczowych do produkcji energii w pracującym mięśniu sercowym. Kwas alfa-liponowym (ALA) i koenzym Q10 są silnymi antyoksdantami. Chronią komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, nawzajem uzupełniając swoje działanie. Koenzym Q10 zwiększa wytwarzanie i wykorzystanie energii w pracującym mięśniu sercowym. Obniża poziom cholesterolu w osoczu krwi. ALA chroni naturalne antyoksydanty oraz ułatwia wykorzystanie glukozy przez komórki organizmu. Wchodzi w skład enzymów odpowiedzialnych za usuwanie ketokwasów i szkodliwych aldehydów. Magnez zapobiega nadmiernemu pobudzeniu pracy serca podczas stresu.


Składniki

1 kapsułka (570 mg) zawiera:
Składniki odżywcze: winian L-karnityny (220 mg), węglan magnezu (175 mg), kwas alfa-liponowy (80 mg), koenzym Q10 (20 mg).
Substancje pomocnicze (wypełniające): celuloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, skrobia kukurydziana.
Składniki kapsułki: żelatyna, barwniki (E171, E122, E104, E124).

Zalecane dzienne spożycie

Spożywać po 1 kapsułce 2-3 razy dziennie, popijając niewielką ilością wody. najlepiej przed lub w trakcie posiłku.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa


Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących matek oraz dla dzieci do 14-go roku życia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 940 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Plus-Kardio - zastosowanie i działanie

Skład:

L-karnityna kwas alfa-liponowy koenzym Q10 magnez

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające pracę serca

Wskazania:

Uzupełnienie codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na pracę serca. Chroni serce przed uszkadzającym działaniem wolnych rodników oraz przed wysokim poziomem cholesterolu i lipidów osocza krwi. Jednocześnie dostarcza energii do pracującego mięśnia sercowego, poprawiając jego wydolność. L-karnityna obniża poziom lipidów w organizmie. Umożliwia wykorzystanie kwasów tłuszczowych do produkcji energii w pracującym mięśniu sercowym. Kwas alfa-liponowy (ALA) i koenzym Q10 są silnymi antyoksydantami. Chronią komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, nawzajem uzupełniając swoje działanie. Koenzym Q10 zwiększa wytwarzanie i wykorzystanie energii w pracującym mięśniu sercowym. Obniża poziom cholesterolu w osoczu krwi. ALA wzmacnia działanie Q10 i karnityny na pracujący mięsień sercowy. Również obniża poziom cholesterolu. Dodatkowo ALA chroni naturalne antyoksydanty oraz ułatwia wykorzystanie glukozy przez komórki organizmu. Wchodzi w skład enzymów odpowiedzialnych za usuwanie ketokwasów i szkodliwych aldehydów. Magnez zapobiega nadmiernemu pobudzeniu pracy serca podczas stresu.

Dawkowanie:

Preparat przeznaczony do podawania doustnego.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.