Visine Zmęczone Wrażliwe Oczy, krople, 0,5 ml, 10 fiolek
Visine Zmęczone Wrażliwe Oczy, krople, 0,5 ml, 10 fiolek
0.00 zł

Visine Zmęczone Wrażliwe Oczy, krople, 0,5 ml, 10 fiolek

Visine Zmęczone Wrażliwe Oczy, krople, 0,5 ml, 10 fiolek
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Visine Wrażliwe Zmęczone Oczy - zastosowanie i działanie

Skład:

hydrat dwuwodorotetraoksofosforanu(V) sodu 12-hydrat wodorotetraoksofosforanu (V) dwusodu TS-polisacharyd

Postać:

krople do oczu

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Okulistyka

Działanie:

nawilżające ochronne łagodzi zmęczenie oczu

Wskazania:

Łagodzenie objawów zmęczonych oczu  związanych z czynnikami środkowiskowymi , objawów podrażnienia, zmęczenia i wrażliwego oka spowodowanego codziennymi czynnościami, pracą przed komputerem.

Dawkowanie:

Miejscowo, do worka spojówkowego. 1-2 krople do każdego oka 3-4 razy dziennie. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Bardzo rzadko występuje zaczerwienienie oczu związane z uczuleniem na składniki preparatu. Podobnie jak po podaniu innych kropli do oczu przejściowe zaburzenia widzenia stwarzają niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn. Jeżeli po zakropleniu leku występują takie objawy przed rozpoczęciem jazdy lub obsługi maszyn należy zaczekać do momentu powrotu ostrości widzenia.

Opis

Visine Wrażliwe Zmęczone Oczy opracowano jako preparat nie zawierający środków konserwujących, odpowiedni do stosowania podczas noszenia soczewek kontaktowych każdego rodzaju. Po otwarciu fiolki mogą być ponownie zamknięte, zachowują okres trwałości do 12 godzin.

Skład

TS-polisacharyd 0,5%, mannitol, hydrat dwuwodorotetraoksofosforanu (V) sodu, 12-hydrat wodorotetraoksofosforanu (V) dwusodu, woda.

Działanie

Wyjątkowa formuła kropli Visine Wrażliwe Zmęczone Oczy zawiera naturalny składnik, podobny do ochronnego komponentu śluzowego obecnego w normalnej, zdrowej powłoce łzowej. Delikatna formuła przywraca stabilność powłoki łzowej, chroniąc oczy oraz zapewniając ulgę w objawach ich zmęczenia.

Wskazania

Nawilżanie w celu zapobiegania zmęczeniu oczu oraz zapewnienia ulgi w przypadku zmęczenia i podrażnienia wrażliwych oczu spowodowanego czynnikami środowiskowymi, w tym noszeniem soczewek kontaktowych.

Sposób użycia wyrobu medycznego

  1. Oderwać fiolkę z paska.
  2. Pozostałe fiolki umieścić w foliowej torebce.
  3. Przekręcić końcówkę w celu otwarcia fiolki. Przechylić głowę do tyłu i delikatnie zakroplić 1 do 2 kropli do każdego oka.
  4. Odwrócić końcówkę i dobrze ją umocować w fiolce.
  5. Po otwarciu każdą fiolkę należy zużyć w ciągu 12 godzin.
  6. Stosować 3-4 razy dziennie.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Produktu nie stosować w prpzypadku alergii na jakikolwiek ze składników.

Uwagi

Preparat Visine Wrażliwe Zmęczone Oczy pakowany jest w praktyczne, zamykane fiolki, zapewniające wygodę zastosowania świeżej porcji preparatu każdego dnia lub tylko wówczas, gdy zachodzi taka potrzeba. Po otwarciu fiolki mogą być ponownie zamknięte, zachowując okres trwałości do 12 godzin.

Producent

JOHNSON & JOHNSON CONSUMER HEALTH
Val de Reuil F-27100
Issy-les-Moulineaux, Francja
Cechy produktu
PRODUCENT