Aida, irygator jednoczęściowy, (Albert), 1 szt
Aida, irygator jednoczęściowy, (Albert), 1 szt
0.00 zł

Aida, irygator jednoczęściowy, (Albert), 1 szt

Aida, irygator jednoczęściowy, (Albert), 1 szt
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Irygator pomaga w zacho- waniu higieny intymnej i jest ważnym elementem dbałości o zdrowie kobiety. Używanie irygatora jest pomocne w zachowaniu naturalnego składu flory bakteryjnej pochwy i może stanowić uzu- pełnienie zalecanej przez lekarza kuracji. Pojemność 345 ml

Wskazania

 Przeznaczony do wykonywania irygacji pochwy.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Przed pierwszym oraz każdym następnym użyciem należy oddzielnie wymyć wszystkie części wyrobu, wewnątrz oraz na zewnątrz, a następnie gotować krótko w dużej ilości wody. Zwrócić uwagę na to, aby wszystkie zanurzone części mogły swobodnie pływać w gotującej się wodzie.

Rodzaj roztworów stosowanych do irygacji należy zawsze skonsultować z lekarzem. Irygatora nie należy stosować podczas ciąży i miesiączki. Zaleca się bezwzględnie używanie irygatora tylko przez jedną i tę samą osobę. Gruszkę należy napełnić roztworem o temperaturze ciała i nałożyć kankę, następnie wprowadzić kankę do pochwy. Delikatnie nacisnąć gruszkę tak, aby roztwór wydostawał się przez otwory kanki i spływał po ścianach pochwy. Należy przy tym zwrócić uwagę, aby roztwór nie byt odsysany z powrotem do gruszki.

Uwagi

Nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej. Nie stosować środków dezynfekujących.

W razie ewentualnego uszkodzenia jednej z części, zniszczyć oraz wyrzucić cały zestaw.
Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Producent

ALBERT
Obwodowa 4a
Dobczyce
Cechy produktu
PRODUCENT