Gervit Q10, kaps., 50 szt
25.09 zł

Gervit Q10, kaps., 50 szt

Gervit Q10, kaps., 50 szt
Ostatnia cena produktu
25.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Preparat wspomagajacy prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Młodość i witalność na lata.

Składniki

1 kapsułka zawiera:
Składniki odżywcze: koenzym Q10 -30 mg
Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu.
Składniki kapsułki: żelatyna, barwniki (E171, E151, E131)

Właściwości składników

Gervit Q10 zawiera koenzym Q10, substancję, która może być wytwarzana w organizmie ale często zaliczana jest do witamin, ponieważ jest niezbędna do przebiegu wielu procesów wewnątrzkomórkowych. Koenzym Q10 zwiększa wytwarzanie i wykorzystanie energii w mięśniu sercowym i mięśniach szkieletowych. Reguluje wykorzystanie tlenu przez tkanki i jest jednocześnie jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy. Q10 chroni organizm przed uszkadzającym działaniem wolnych rodników, spowalniając proces starzenia, reguluje poziom cholesterolu we krwi, działa immunostymulująco.
Wpływa również na wchłanianie wielu związków w przewodzie pokarmowym.

Gervit Q10 jest szczególnie polecany dla osób starszych, u których w naturalny sposób spada produkcja koenzymu Q10.

Zalecane dzienne spożycie

Spożywać po 1 kapsułce 1-2 razy dziennie, popijając niewielką ilością wody. Najlepiej przed lub w trakcie posiłku. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia-2 kapsułki w ciągu dnia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Gervit Q10 - zastosowanie i działanie

Skład:

koenzym Q10

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w koenzym Q10

Wskazania:

Uzupełnienie codziennej diety w koenzym Q10, przy nadmiernym obciążeniu psychofizycznym, pomocniczo w chorobach układu krążenia. Koenzym Q10 zwiększa wytwarzanie i wykorzystanie energii w mięśniu sercowym i mięśniach szkieletowych. Reguluje wykorzystanie tlenu przez tkanki i jest jednocześnie jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy. Q10 chroni organizm przed uszkadzającym działaniem wolnych rodników, spowalniając proces starzenia, reguluje poziom cholesterolu we krwi, działa immunostymulująco. Gervit Q10 jest szczególnie polecany dla osób starszych, u których w naturalny sposób spada produkcja koenzymu Q10.

Dawkowanie:

Preparat przeznaczony do stosowania doustnego. Zaleca się przyjmowanie preparatu po posiłku.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.