Verrukill, aerozol, do usuwania kurzajek, 50 ml
35.59 zł

Verrukill, aerozol, do usuwania kurzajek, 50 ml

Verrukill, aerozol, do usuwania kurzajek, 50 ml
Ostatnia cena produktu
35.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Verrukill jest prostym w użyciu i skutecznym preparatem w usuwaniu większości kurzajek zwykłych i podeszwowych.

Skład

Zawartość pudełka:

1 pojemnik aerozolu o pojemności 50 ml
1 nasadka aktywująca
12 cylindrycznych końcówek aplikacyjnych
1 ulotka informacyjna

Działanie

 Verrukill działa na zasadzie krioterapii, zamrażając kurzajkę wraz z korzeniem. Kurzajki i ich korzenie, całkowicie zamrożone w krótkim czasie (ok. 10-14 dni) samoistnie odpadają, a w ich miejscu odtwarza się zdrowa skóra. Zazwyczaj wystarczy tylko jedno zastosowanie środka, za wyjątkiem bardzo opornych kurzajek- w takim przypadku konieczna jest ponowna aplikacja po 2 tygodniach.
Jest przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 4 roku życia. Nie powinny go stosować kobiety ciężarne oraz kobiety w okresie laktacji, jak również diabetycy.

Sposób użycia wyrobu medycznego

  • Wsunąć końcówkę aplikacyjną w górną część flakonu z aerozolem.
  • Ustawić nasadkę aktywującą w pozycji ON. Nacisnąć na 3 sekundy, aby nasączyć końcówkę środkiem.
  • Przyłożyć końcówkę aplikacyjną do kurzajki na odpowiedni czas (ulotka informacyjna).

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Verrukil - zastosowanie i działanie

Skład:

dimetyloeter

Postać:

aerozol

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Dermatologia i wenerologia

Działanie :

usuwa kurzajki

Wskazania:

Kurzajki zwykłe i podeszwowe.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Wsunąć końcówkę aplikacyjną w górną część flakonu z aerozolem. Ustawić nasadkę aktywującą w pozycji ON. Nacisnąć na 3 sekundy, aby nasączyć końcówkę środkiem. Przyłożyć końcówke aplikacyjną do kurzajki.   Kurzaki i ich korzenie, w krótkim czasie (zwykle po około 10-14 dniach) samoistnie odpadają, a w ich miejsce odtwarza się zdrowa skóra. Zwykle wystarczy tylko jedno zastosowanie środka, za wyjątkiem bardzo opornych kurzajek. W takim przypadku konieczna jest ponowna aplikacja preparatu po 2 tygodniach.   Preparat przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 4 roku życia.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, cukrzycę.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Preparatu nie powinny stosować kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią.