Astaxin Vision, kapsułki, 20 szt
34.09 zł

Astaxin Vision, kapsułki, 20 szt

Astaxin Vision, kapsułki, 20 szt
Ostatnia cena produktu
34.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Astaxin Vision to suplement diety, który zawiera unikalne połączenie antyoksydantu astaksantyny z mikroalgi Haematococcus pluvialis, ekstraktu z jagód oraz witaminę E. Te składniki zabezpieczają oczy przed zmęczeniem oraz utrzymują ostrość widzenia.

Składniki

1 kapsułka zawiera 3 mg astaksantyny.

Właściwości składników

Astaxin Vision to suplement diety, który zawiera unikalne połączenie antyoksydantu astaksantyny z mikroalgi Haematococcus pluvialis, ekstraktu z jagód oraz witaminę E. Te składniki zabezpieczają oczy przed zmęczeniem oraz utrzymują ostrość widzenia. Astaxin™ Vision zapewnia zrelaksowane oczy podczas pracy z komputerem i zapobiega:

  • przemęczeniu
  • zaczerwienieniu
  • pieczeniu
  • łzawieniu
  • astenopii akomodacyjnej

 Astaxin Vision zapewnia zrelaksowane oczy podczas pracy z komputerem i zapobiega:

  • przemęczeniu
  • zaczerwienieniu
  • pieczeniu
  • łzawieniu
  • astenopii akomodacyjnej

Zalecane dzienne spożycie

1 do 2 kapsułek dziennie spożywanych podczas posiłku.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 958 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

BIOREAL
Idrottsvägen 4A
134 40 Gustavsberg, Szwecja

Astaxin Vision - zastosowanie i działanie

Skład:

astaksantyna witamina E (tokoferol) ekstrakt z borówki

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Okulistyka Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składnik wspomagające prawidłowe widzenie

Wskazania:

Suplement diety. Przemęczenie oczu, łzawienie i zaczerwienie oczu, zaburzenia widzenia. Preparat polecany dla osób, które odczuwają dyskomfort widzenia podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze, pracy przy sztucznym oświetleniu oraz przebywających w pomieszczeniach klimatyzowanych.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 - 2 kapsułki dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.