Sok Polska Róża, aronia, niesłodzony, 0,5 l
23.49 zł

Sok Polska Róża, aronia, niesłodzony, 0,5 l

Sok Polska Róża, aronia, niesłodzony, 0,5 l
Ostatnia cena produktu
23.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Wyciąg lub sok z owoców aronii można stosować profilaktycznie między innymi w przypadku nadciśnienia, arteriosklerozy, przy katarze żołądka (zapaleniu błony śluzowej żołądka) lub żylakach odbytu. Owoce aronii zawierają znaczne ilości witaminy P.

Zawartość opakowania

Sok z owoców aronii czarnoowocowej (Photinia melanocarpa), nie zawiera konserwantów ani innych dodatków chemicznych.

Charakterystyka produktu

Owoce aronii zawierają dużą ilość antocyjanów, fenolokwasy, garbniki, pektyny, witaminy C i P oraz sole mineralne: potas, wapń, fosfor, magnez, żelazo i pierwiastki śladowe: jod, mangan, molibden. Najcenniejszą zaletą aronii jest bogactwo witamin, zwłaszcza występujących w śladowych ilościach w innych owocach i warzywach.

Stosowanie produktu

Jako suplement diety, raz dziennie 70-100 ml rozcieńczyć z wodą w dowolnej proporcji.

Uwagi i środki ostrożności

Chronić przed światłem. Po otwarciu przechowywać w stanie zamkniętym w lodówce nie dłużej niż 10 dni. Produkt posiada  specyficzny dla owoców zapach i smak. Osad tkanki owocowej jest zjawiskiem naturalnym.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 939 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h