Sok Polska Róża, malina, niesłodzony, 0,5 l
29.89 zł

Sok Polska Róża, malina, niesłodzony, 0,5 l

Sok Polska Róża, malina, niesłodzony, 0,5 l
Ostatnia cena produktu
29.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Owoc maliny i jego przetwory stosowane są od dawna jako lek domowy przy lekkich przeziębieniach, grypie i jako środek napotny.

Zawartość opakowania

Czysty sok z owoców maliny właściwej (Rubus idaeus). Nie zawiera konserwantów ani innych środków chemicznych.
Związki czynne: Owoce maliny zawierają kwasy organiczne, m.in. cytrynowy, jabłkowy, salicylowy, pektyny, antocyjany, cukry (sacharoza, fruktoza, glukoza), lotne związki zapachowe. Zawierają witaminy : C, E, B1, B2, B6, PP, związki mineralne potasu, magnezu, wapnia i żelaza.

Charakterystyka produktu

Maliny z uwagi na zawartość witamin i innych substancji są doskonałym uzupełnieniem codziennej diety, działają wzmacniająco, wykazują działanie napotne.

Stosowanie produktu

Czysty moszcz z malin rozcieńczyć z wodą lub innymi napojami w dowolny sposób. Nie zalewać wrzątkiem.

Uwagi i środki ostrożności

Chronić przed światłem. Po otwarciu przechowywać stanie zamkniętym w lodówce nie dłużej niż 21 dni. Produkt posiada specyficzny dla owoców zapach i smak. Osad tkanki owocowej jest zjawiskiem naturalnym.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h