Syrop z pini, sosnowy, z witaminą C, 100 ml
4.48 zł

Syrop z pini, sosnowy, z witaminą C, 100 ml

Syrop z pini, sosnowy, z witaminą C, 100 ml
Ostatnia cena produktu
4.48 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat dzięki zawartości pąków sosny jest szczególnie pomocny w dolegliwościach związanych z suchym kaszlem.

Składniki

Sorbitol (substancja słodząca, nośnik), wyciąg z pąków sosny- 10%, witamina C (substancja wzbogacająca)- 0,1%, benzoesan sodu (substancja konserwująca). Zawartość pąków sosny w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję syropu (tj. 3 łyżeczki) wynosi 360 mg. Dzienna porcja syropu zawiera 18 mg witaminy C, co stanowi 30% zalecanego dziennego spożycia. Zawiera substancję słodzącą. Zawiera około 2,5% obj. alkoholu etylowego. Syrop nie zawiera cukru, polecany jest dla osób kontrolujących poziom cukru.

Właściwości składników

Syrop zawiera wyciąg z pąków sosny oraz witaminę C. Pąki sosny działają ogólnie wzmacniająco na organizm.

Zalecane dzienne spożycie

Zaleca się przyjmowanie po 1 łyżeczce 3 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanych dawek.

 

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25°C), w suchym i zaciemnionym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 937 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

HERBAPOL
Chałupnika 14
31-464 Kraków