Scholl, Party Feet, Ultra Slim, poduszki ochronne, 2 szt.
30.49 zł

Scholl, Party Feet, Ultra Slim, poduszki ochronne, 2 szt.

Scholl, Party Feet, Ultra Slim, poduszki ochronne, 2 szt.
Ostatnia cena produktu
30.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Scholl, Party Feet, Ultra Slim

Ultra cienkie niewidoczne poduszki ochronne.

Ilość 2 szt.

Skład

Opakowanie zawiera 1 parę poduszek ochronnych.

Działanie

Produkt zawiera technologię antypoślizgową NON-SLIP. Teraz cieńsze - dla zachowania maksymalnego komfortu przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałej amortyzacji stopy. Przeznaczone do wszystkich butów na wysokim obcasie i sandałów. Scholl Party Feet Ultra cienkie niewidoczne poduszki żelowe zapewniają doskonałą ochronę przed piekącym bólem w przedniej części stopy. Są wykonane z ultra cienkiego i przezroczystego żelu. Mają udoskonalony, przez co wyjątkowy kształt. Dzięki antypoślizgowi zawsze pozostają na swoim miejscu. Produkt przeznaczony jest do wielokrotnego użycia. Zmywalne. Cieńszy i udoskonalony wygląd zapewnia większy komfort i o 25% więcej miejsca w bucie w porównaniu do tradycyjnych poduszek ochronnych Party Feet.

Wskazania

Produkt przeznaczony do używania przy noszeniu butów na wysokim obcasie i sandałów.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Odkleić poduszkę od foli ochronnej, włożyć do buta gładką stroną do dołu, spiczastą częścią w stronę pięty. W przypadku wystąpienia niekorzystnych efektów działania, przerwać stosowanie. Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Jeśli jesteś diabetykiem, przed użyciem tego produktu skonsultuj się z lekarzem, ponieważ Twoje stopy mogą wymagać profesjonalnej opieki medycznej.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Płeć
Część ciała
Problem
Działanie/właściwości