Snoreeze, spray do gardła, przeciw chrapaniu, 22 ml
34.20 zł

Snoreeze, spray do gardła, przeciw chrapaniu, 22 ml

Snoreeze, spray do gardła, przeciw chrapaniu, 22 ml
Ostatnia cena produktu
34.20 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Spray do gardła Snoreeze został opracowany by zlikwidować lub zredukować chrapanie. Jedną z głównych przyczyn chrapania jest częściowe zapadanie się miękkich tkanek tylnej ściany gardła. Powietrze przechodzące przez drogi oddechowe może powodować wibracje tych thanek wywołując przy tym chrapanie.
Działanie

Snoreeze działa poprzez aktywne nawilżanie tkanek gardła i zmniejsza wibracje powodujące chrapanie. Formuła Snoreeze oparta jest na mieszance składników zamkniętych w mikrokapsułkach działających przez całą noc, zpewniając Tobie i twojemu partnerowi spokojny sen.

Sposób użycia wyrobu medycznego

stosować co wieczór w następujący sposób: wstrząsnąć buteleczką, odchylić głowę do tyłu i rozpylic trzykrotnie w kierunku tylnej ściany gardła. Przed użyciem prosimy zapoznać się z załączoną ulotką.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Snoreeze (aerozol do gardła) - zastosowanie i działanie

Skład:

mikroskopijne kuleczki stanowiące mieszaninę naturalnych olejków eterycznych i witamin

Postać:

aerozol

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

wspomagająco przy chrapaniu

Wskazania:

Chrapanie (zmniejsza wibracje miękkich tkanek gardła powodujących chrapanie).

Dawkowanie:

Preparat należy zastosować tuż przed snem w następujący sposób wstrząsnąć buteleczką, odchylić głowę maksymalnie do tyłu, rozpylić trzykrotnie w kierunku tylnej ściany gardła, po zaaplikowaniu nie należy jeść i nie pić (w przeciwnym razie trzeba zastosować spray jeszcze raz). Snoreeze jest najskuteczniejszy, jeśli nie spożywa się alkoholu przez co najmniej godzinę przed podaniem.