Seroxyl, kapsułki, 60 szt
32.50 zł

Seroxyl, kapsułki, 60 szt

Seroxyl, kapsułki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
32.50 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Życie w ciągłym biegu, wypełnione dużymi i małymi wyzwaniami dnia codziennego prowadzi do podwyższania się poziomu stresu.
Tryptofan połączony z witaminą B6 wspiera utrzymywanie równowagi emocjonalnej i dobrego samopoczucia. Zmniejsza napięcie powodowane stresem oraz pomaga obniżać zdenerwowanie.

Składniki

2 kapsułki zawierają:
białko 283 mg
węglowodany 181 mg
tłuszcze 14 mg
L-tryptophan 220 mg
witamina B6 2 mg (100% DZS)*
*DZS dzenne zalecane spożycie

Właściwości składników

Rekomendowany w długich okresach wysiłku psychicznego i trudnych chwilach życiowych.

Zalecane dzienne spożycie

Nie stosować w czasie posiłków. Jedną kapsułkę rano i jedną kapsułkę wieczorem popijając szklanką wody. Stosować minimalnie przez okres 2 tygodni.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie należy przekaraczą zalecanej dawki dziennego spożycia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Seroxyl - zastosowanie i działanie

Skład:

L-tryptofan

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wpływające korzystnie na samopoczucie

Wskazania:

Suplement diety. Pogorszenie samopoczucia, nastroju, obniżenie chęci do działania, utrata energii, problemy ze snem, narażenie na stresy i nadmierne obciążenie psychiczne.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka 2 razy dziennie, rano i wieczorem popijając szklanką wody. Nie stosować w trakcie posiłków.   Stosować co najmniej przez okres 2 tygodni.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.  

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią.