Vesisorb Q10, kapsułki, 30 szt
39.89 zł

Vesisorb Q10, kapsułki, 30 szt

Vesisorb Q10, kapsułki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
39.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

VesiSorbQ10 jest rewolucyjnym produktem zawierającym szybciej i efektywniej przyswajalną przez organizm formę koenzymu Q10.

Składniki

(1 tabletka): koenzym Q10 (zawiera 6,52%),subst. do stosowania na powierzchnię - żelatyna, nośnik - gliceryna, barwniki (tlenki i wodorotlenki żelaza, źółcień pomarańczowa)
 

Właściwości składników

Koenzym Q10 przyczynia się do produkcji energii i ma pozytywny wpływ na działanie wszystkich organów, a także wspomaga usuwanie uczucia zmęczenia i wyczerpania. Wyższa przyswajalność została uzyskana dzięki potwierdzonej klinicznie, opatentowanej szwajcarskiej technologii VesiSorb, dzięki której w przewodzie pokarmowym powstają nanocząsteczki koenzymu Q10. W przeciwieństwie do zwykłych koenzymów nanocząsteczki Q10 z łatwością przenikają przez barierę jelitową i w ten sposób docierają do wszystkich komórek szybciej i w dużych ilościach.

Zalecane dzienne spożycie

1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku lub bezpośrednio po nim.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie zaleca się stosowania w czasie ciąży i karmienia piersią oraz u dzieci. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 919 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

WALMARK
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Vesisorb Q10 - zastosowanie i działanie

Skład:

koenzym Q10

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w koenzym Q10

Wskazania:

Suplement diety. Uzupełnienie codziennej diety w koenzym Q10. Profilaktycznie i wspomagająco: w celu prawidłowego funkcjonowania układu krążenia i mięśnia sercowego, w osłabionej wydolności fizycznej i w zespole przewlekłego zmęczenia, szczególnie przy intensywnym wysiłku np. u sportowców wyczynowych i u osób starszych, u których wraz z wiekiem dochodzi do fizjologicznego obniżenia zawartości Koenzymu Q10 we krwi i tkankach, dla utrzymania prawidłowego stanu przyzębia, przy niedoborach koenzymu Q10 spowodowanych niewłaściwymi nawykami żywieniowymi.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku lub bezpośrednio po posiłku.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.