Konjac, kapsułki, 45 szt
15.31 zł

Konjac, kapsułki, 45 szt

Konjac, kapsułki, 45 szt
Ostatnia cena produktu
15.31 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

Sproszkowany korzeń konjaca: 500mg/kapsułkę. Substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu.
Kapsułki powlekane są substancją pochodzenia roślinnego : hydroksypropylometyloceluloza.

Właściwości składników

Konjak naturalnie zmniejsza apetyt. Glukomannan zawarty w bulwach Konjaca, zwiększając swoją objętość pod wpływem wody wypełnia żołądek przez co wzmaga uczucie sytości.

Zalecane dzienne spożycie

1 lub 2 kapsułki pół godziny przed każdym posiłkiem. Należy ściśle przestrzegać wskazówek do stosowania: otworzyć kapsułki, wymieszać zawartość w szklance wody i wypić nie czekajac.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 942 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Konjac - zastosowanie i działanie

Skład:

korzeń konjac

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dietetyka

Działanie :

uzupełnia dietę w błonnik

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w glukomannan (błonnik roślinny). Błonnik wspomaga proces odchudzania zmniejszając uczucie głodu, poprawiając perystaltykę jelit oraz zapobiegając zaparciom. Regularnie przyjmowany pomaga obniżyć poziomu cholesterolu we krwi, a także stabilizuje poziom glukozy. Dodatkowo błonnik oczyszcza organizm ze szkodliwych produktów przemiany materii.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 lub 2 kapsułki pół godziny przed każdym posiłkiem. Otworzyć kapsułkę, zawartość kapsułki wymieszać w szklance wody i wypić natychmiast po przygotowaniu.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.