Bioforte Kinder, plastry, na gorączkę, 3 szt
18.39 zł

Bioforte Kinder, plastry, na gorączkę, 3 szt

Bioforte Kinder, plastry, na gorączkę, 3 szt
Ostatnia cena produktu
18.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Plastry na gorączkę:

  • natychmiastowa ulga w przypadku gorączki
  • długotrwałe schłodzenie miejsca aplikacji
  • naturalne działanie odświeżające
  • delikatne działanie przeciwbólowe i tonizujące

 

Skład

Aqua, Algin, Polivinyl alcohol, Propylene Glycol, Sorbitol, MEnthol, Aloe Barbadensis Miller, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben.

Działanie

Plastry kinder przynoszą natychmiastową i długotrwałą ulgę w przypadku gorączki. Zawarta w nich woda przy zetknięciu z rozgrzanym ciałem paruje dając uczucie schłodzenia oraz zwiększając absorpcję pozostałych składników aktywnych - mentolu i aloesu. Składniki te potęgują uczucie chłodu, mają ponadto właściwości przeciwbólowe i tonizujące. Plastry mogą być stosowane u dzieci powyżej 7 r.ż. oraz u dorosłych.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Plaster nakładać na dokładnie oczyszczoną skórę czoła lub karku. Plaster wyjąć z zapieczętowanej torebki i odkleić przezroczystą folię zabezpieczającą. Przyłożyć plaster do skóry i kilkakrotnie docisnąć, aby całą powierzchnię przylegał do skóry. pozostawić plaster na miejscu przez dwie godziny. Delikatnie odkleić. W celu zwiększenia efektu chłodzącego, plaster w zapieczętowanej torebce można przed aplikacją umieścić na kilka godzin w lodówce.
Produkt jednorazowy.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h