Feminella Hyalosoft, globulki dopochwowe, 10 szt.
24.49 zł

Feminella Hyalosoft, globulki dopochwowe, 10 szt.

Feminella Hyalosoft, globulki dopochwowe, 10 szt.
24.49 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Globulki dopochwowe Feminella Hyalosoft nawilżają błonę śluzową pochwy w przypadkach suchości pochwy spowodowanej zmianami hormonalnymi we wszystkich okresach życia, szczególnie w okresie menopauzy, po porodzie, podczas laktacji lub będącej następstwem chemio- i radioterapii.

Skład

1 globulka zawiera: 5 mg hialuronianu sodu; syntetyczną witaminę E; wyciągi z: wąkrotki azjatyckiej, malwy, rumianku, olejek z drzewa herbacianego; koloidalny dwutlenek krzemu; półsyntetyczne glicerydy.

Działanie

Dzięki swoim właściwościom nawilżającym globulki dopochwowe Feminella Hyalosoft łagodzą objawy atrofii pochwy, takie jak swędzenie, pieczenie, uczucie napięcia tkanek lub dyskomfort podczas współżycia płciowego.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Po jednej globulce dopochwowej dziennie przez 10 dni lub zgodnie z zaleceniem lekarza.
Leczenie suchości pochwy w okresie menopauzy: leczenie wstępne: 1 globulka dopochwowa dziennie przez 10-20 dni.
Leczenie podtrzymujące: 1 globulka dopochwowa dwa razy w tygodniu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Problem
Działanie/właściwości
Układy narządowe
Sposób aplikacji
Główny składnik
PRODUCENT

Feminella Hyalosoft - zastosowanie i działanie

Skład:

hialuronian sodu witamina E (tokoferol) wyciąg z wąkrotki azjatyckiej wyciąg z malwy wyciąg z rumianku olejek z drzewa herbacianego

Postać:

globulki dopochwowe

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Ginekologia i położnictwo

Działanie :

nawilżające

Wskazania:

Suchość pochwy spowodowana zmianami hormonalnymi we wszystkich okresach życia, szczególnie w okresie menopauzy, po porodzie, podczas laktacji, jak również suchości będącej następstwem chemio- i radioterapii.

Dawkowanie:

Dopochwowo. 1 globulka dopochwowa dziennie przez 10 dni lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Leczenie podtrzymujące 1 globulka dopochwowa 2 razy w tygodniu. Uwaga! Nie stosować w okresie menstruacji lub w przypadku nasilonego wydzielania pochwowego. Nie stosować jednocześnie z innymi globulkami dopochwowymi (np. dopochwowymi preparatami antykoncepcyjnymi) i prezerwatywami. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykoliwek ze składników preparatu. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. W okresie ciąży preparat może być stosowany tylko zgodnie z zaleceniami lekarza.