Fix rumianek, (H.Lux), 1,5g, 30 szt
4.39 zł

Fix rumianek, (H.Lux), 1,5g, 30 szt

Fix rumianek, (H.Lux), 1,5g, 30 szt
Ostatnia cena produktu
4.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Zioła do zaparzania w torebkach

Skład

100 g/100 g koszyczka rumianku.

Dawkowanie

2 saszetki surowca zalać szklanką wrzącej wody (200 ml), naparzać 10 min pod przykryciem. Tak przygotowany napar pić w przypadku dolegliwości skurczowych, do 3 razy dziennie. Do płukania błon śluzowych stosować napar przygotowany jak wyżej. Do stosowania na skórę przygotować napar z 4-6 saszetek koszyczka rumianku na szklankę wody.

Wskazania

Doustnie: w umiarkowanych dolegliwościach skurczowych przewodu pokarmowego, wzdęciach, jako środek przeciwskurczowy i łagodnie przeciwzapalny.
Zewnętrznie: w niewielkich stanach zapalnych skóry i błon śluzowych (np. jamy ustnej i dziąseł) jako środek gojący.

Przeciwwskazania

Nie stosować u osób uczulonych na rumianek. Ostrożnie stosować u niemowląt ze względu na możliwość wystąpienia reakcji alergicznych.

Działania niepożądane

Nie znane.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią: w związku z brakiem wystarczających danych, nie zaleca się stosowania. Ewentualne zastosowanie należy skonsultować z lekarzem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h