Fenicol, krople, 13 ml
16.49 zł

Fenicol, krople, 13 ml

Fenicol, krople, 13 ml
Ostatnia cena produktu
16.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Fenicol zawiera naturalny olej koperkowy uzyskany z owoców kopru włoskiego.

Skład

Olej MCT (trójglicerydy o średniej długości łańcucha), olej koperkowy.

Właściwości

Koper włoski jest rośliną zielarską wykorzystywaną zazwyczaj w diecie niemowląt, dzieci i matek karmiących w celu wspierania pracy przewodu pokarmowego. Olejek kopru zmniejsza napięcie mięśni gładkich przewodu pokarmowego, wzmaga ruchy perystaltyczne jelit ułatwiając odejście gazów.
Wspomaga procesy trawienne i pracę jelit.

Sposób użycia

Zaleca się stosować 5 kropli dwa razy dziennie bezpośrednio do ust dziecka lub do ściągniętego pokarmu matki. Korzystny efekt można zaobserwować po 2 dniu stosowania produktu.
Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Fenicol - zastosowanie i działanie

Skład:

olej koperkowy

Postać:

krople

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Pediatria

Działanie :

reguluje trawienie łagodzi wzdęcia rozkurczające

Wskazania:

Preparat Fenicol przeznaczony jest do postępowania dietetycznego w kolce jelitowej, wzdęciach i problemach trawiennych niemowląt od 2 miesiąca życia i dzieci.

Dawkowanie:

Doustnie. Zaleca się stosować 5 kropli 2 razy dziennie bezpośrednio do ust dziecka lub do ściągniętego pokarmu matki. Po otwarciu przechowywać nie dłużej niż 6 miesięcy. Preparat może być przyjmowany tylko pod nadzorem lekarza. Nie jest przeznaczony do podawania pozajelitowego. Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej,miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem.