NucleVital Q10 Complex, kapsułki, 28 szt
36.29 zł

NucleVital Q10 Complex, kapsułki, 28 szt

NucleVital Q10 Complex, kapsułki, 28 szt
Ostatnia cena produktu
36.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

NucleVital Q10 Complex - synergia naturalnego oleju z łososi norweskich z koenzymem Q10 - niezastąpionym składnikiem dla przebiegu energetycznych procesów komórkowych.

 

Składniki

1 kapsułka zawiera 674 mg naturalnego oleju z łososi norweskich, w tym:

50 mg Koenzym Q10
1 mg astaksantyna
5 mg Luteina
7,5 mg Likopen
7,5 mg Witamina E
5 µg Witamina D
55 µg Selen
225 mg NNKT grupy omega-3 (150 mg EPA+DHA) w formie trójglicerydów

Składniki kapsułki: żelatyna, nośnik- gliceryna, barwniki- ekstrakt z nasion Bixa orellana L, dwutlenek tytanu, chlorofil; woda.

Właściwości składników

Efekt Działania koenzymu Q10 wzmocniono wyjątkową kompozycją naturalnych przeciwutleniaczy: karotenoidów, witamin i selenu. NucleVital Q10 Complex kompleksowo chroni organizm.

  • Składniki preparatu stanowią esencję diety śródziemnomorskiej.
  • Należy je spożywać jako uzupełnienie codziennej diety, aby pozyskać energię niezbędną dla poprawy jakości życia i spowolnić procesy starzenia. Wspomagają pracę układu krążenia, mięśnia sercowego i mięśni szkieletowych.
  • W osłabionej wydolności fizycznej i w stanach przemęczenia usprawniają i przyspieszają proces regeneracji.

Zalecane dzienne spożycie

Zalecane dzienne spożycia- 2 kapsułki.
 

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Chronić od wilgoci i światła.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

NucleVital Q10 Complex - zastosowanie i działanie

Skład:

zeaksantyna kwasy Omega-3 selen koenzym Q10 astaksantyna luteina likopen witamina E (tokoferol) witamina D3 (cholekalcyferol)

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki podnoszące witalność uzupełnia dietę w składniki wpływające korzystnie na regenerację komórek skóry wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu mięśniowego korzystnie wpływa na serce

Wskazania:

Suplement diety. Wspomagająco w celu: pozyskania energii niezbędnej dla poprawy jakości życia oraz zoptymalizowania działania mięśnia sercowego i mięśni szkieletowych, wzmocnienia i regeneracji struktury skóry, spowolnienia procesów starzenia. Ponadto w stanach zaburzeń wydolność organizmu (przemęczenie, stres psychiczny i fizyczny, niedożywienie organizmu) oraz podczas przyjmowania środków leczniczych aby poprawić naturalną obronę organizmu oraz poprawić efekty kuracji.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli od 2 kapsułek na dobę. Zaleca się przyjmowanie kapsułki pół godziny przed lub co najmniej godzinę po posiłku, tak aby zapewnić najlepsze wchłanianie substancji aktywnych.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. W okresie ciąży i karmienia piersią preparat można stosować wyłącznie po konsultacji z lekarzem.