Nutrini, płyn, odżywczy, 200 ml, butelka
8.49 zł

Nutrini, płyn, odżywczy, 200 ml, butelka

Nutrini, płyn, odżywczy, 200 ml, butelka
Ostatnia cena produktu
8.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przenzaczenia medycznego. Dieta kompletna pod względem odżywczym, gotowa do użycia, przeznaczona dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat o masie ciała od 8 do 20 kg do stosowania przez zgłębnik. Nie zawiera glutenu. Klinicznie wolna od laktozy.

Skład

Woda, maltodekstryna, oleje roślinne, koncentrat białek serwatki (z mleka), kazeinian sodu (z mleka), emulgator (lecytyna sojowa), olej rybi, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), wodorofosforan potasu, chlorek sodu, fosforan wapnia, chlorek potasu, wodorotlenek wapnia, cytrynian potasu, L-askorbinian sodu, chlorek choliny, karotenoidy - zawierają soję (beta karoten, luteina, likopen), wodorotlenek magnezu, tauryna, mleczan żelaza (II), siarczan cynku, L-karnityna, nikotynamid, octan DL-alfa-tokoferolu, octan retynolu, glukonian miedzi (II), selenin sodu, cholekalcyferol, siarczan manganu (III), D-biotyna, D-pantotenian wapnia, chlorowodorek tiaminy, chlorek chromu (III), ryboflawina, chlorowodorek pirydoksyny, kwas pteroilomonoglutaminowy, jodek potasu, fluorek sodu, molibdenian sodu, fitomenadion, cyjanokobalamina.

Sposób użycia

Produkt przeznaczony do stosowania przez zgłębnik. Przed użyciem sprawdzić wygląd produktu i dobrze wstrząsnąć. Nie rozcieńczać i nie dodawać leków do produktu. Po pierwszym otwarciu przechowywać produkt maksymalnie do 24 godzin w lodówce.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie stosować u pacjentów z galaktozemią.

Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Stosować pod nadzorem lekarza. Produkt odpowiedni do stosowania jako jenyne źródło pożywienia u dzieci w wieku od 1 do 6 lat lub o masie ciała od 8 do 20 kg. Do postępowania dietetycznego w przypadku niedożywienia związanego z chorobą.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h