StressZee, kapsułki, 60 szt
28.79 zł

StressZee, kapsułki, 60 szt

StressZee, kapsułki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
28.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

StressZee wspomaga organizm w okresach nadmiernego stresu.
Biologicznie czynnymi składnikami suplementu StressZee są suche wyciągi z roślin tradycyjnie wykorzystywanych w medycynie ajurwedyjskiej jako środki zwiększające odporność na stres oraz poprawiające wydolność fizyczną i umysłową organizmu.
 

Składniki

(1 kapsułka): wyciąg z bazylii azjatyckiej 270 mg, wyciąg z ashwagandha 270 mg, wyciąg z amalaki 270 mg, wyciąg z asparagus 90 mg. Składniki kapsułki: żelatyna, barwnik E171.

Właściwości składników

Naturalny preparat przeznaczony dla osób dorosłych w stanach ogólnego osłabienia, zmęczenia i wyczerpania spowodowanego stresem, złą dietą, ograniczonym wysiłkiem fizycznym.
 

Zalecane dzienne spożycie

jedną lub dwie kapsułki dwa razy dziennie przez okres 2 do 4 tygodniu lub w miarę potrzeb dłużej. Należy spożywać po jedzeniu popijając wodą.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

StressZee - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z bazylii azjatyckiej wyciąg z ashwagandhy wyciąg z amalaki wyciąg z asparagus

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

wspomaga organizm w okresach nadmiernego stresu uzupełnia dietę o składniki wspomagające sprawność fizyczną i umysłową

Wskazania:

Suplement diety. Stany ogólnego osłabienia, zmęczenia i wyczerpania spowodowanego stresem, złą dietą, ograniczoną aktywnością fizyczną.

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 kapsułki 2 razy dziennie od 2 do 4 tygodni lub w miarę potrzeby dłużej. Preparat należy przyjmować po jedzeniu popijając wodą.   Uwaga! Podczas stosowania preparatu unikaj spożywania alkoholu.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia żołądkowo-jelitowe (biegunka,wymioty).

Poinformuj lekarza:

Gdy przyjmujesz leki uspokajające, przeciwdepresyjne. Preparatu StressZee nie należy łączyć z przyjmowanymi lekami uspokajającymi i przeciwdepresyjnymi.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.