Prostaforce, 320 mg, kapsułki miękkie, 30 szt
40.79 zł

Prostaforce, 320 mg, kapsułki miękkie, 30 szt

Prostaforce, 320 mg, kapsułki miękkie, 30 szt
Ostatnia cena produktu
40.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Skład

1 kapsułka zawiera: substancję czynną: gęsty wyciąg z owoców Serenoa repens (9-12:1) 320 mg.

Dawkowanie

1 kapsułkę na dobę, najlepiej po jedzeniu.

Wskazania

Leczenie objawów towarzyszących łagodnemu przerostowi prostaty takich jak: oddawanie moczu w nocy, częste oddawanie moczu, zatrzymywanie moczu, zmniejszenie strumienia moczu.

 

 

Przeciwwskazania

Nie należy stosować leku w przypadku rozpoznanej nadwrażliwości na substancje czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Nie należy stosować u kobiet i dzieci.

Działania niepożądane

Lek może powodować niewielkie dolegliwości żołądkowo- jelitowe.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Prostaforce - Serenoae repens fructus extractum - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt z owoców palmy sabalowej

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Układ moczowo-płciowy i hormony płciowe

Specjalności:

Urologia

Działanie :

łagodzi objawy łagodnego rozrostu gruczołu krokowego

Wskazania:

Leczenie objawów towarzyszących łagodnemu przerostowi prostaty takich jak: oddawanie moczu w nocy, częste oddawanie moczu, zatrzymanie moczu, zmniejszenie strumienia moczu.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka na dobę po jedzeniu. Kapsułkę należy połknąć w całości, popij wodą.   Preparat przeznaczony dla mężczyzn.   Uwaga! Jeżeli w trakcie leczenia objawy nie ulegają złagodzeniu, nasilają się, lub w przypadku powikłań takich jak: zakażenia dróg moczowych czy bezmocz, należy skontaktować się z lekarzem prowadzącym.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Łagodne zaburzenia żołądkowo-jelitowe.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na substancję czynną lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu.